Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 12 • L 11
9C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
13C
Pon
15C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITrzy groźne wypadki w regionie
Wyadek na trasie Lipno-Rypin
30.04.2017 | 12:59

Trzy groźne wypadki w regionie

Niespokojnie na drogach regionu kujawsko-pomorskiego.

Na zdjęciu: Wypadek na trasie Lipno-Rypin.

Fot. Policja.

Golubsko-dobrzyńscy  policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku w Karczewie na drodze K15.  Na skutek zderzenia dwóch samochodów zginął 25-letni mężczyzna.

W sobotę  (29.04.2017r.) około godziny 17.25 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Karczewo gm. Golub-Dobrzyń, na drodze K 15. Na miejsce skierowano policjantów.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 19-letni kierujący osobowym audi mieszkaniec powiatu wąbrzeskiego z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w nadjeżdżające z na przeciwka osobowe renault. W wyniku zderzenia pomimo akcji reanimacyjnej 25-letni pasażer audi zmarł, trzej uczestnicy wypadku przewiezieni zostali z obrażeniami do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na czas czynności wyznaczono objazdy. W chwili obecnej droga K15 jest przejezdna.

Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Minionej nocy w powiecie lipnowskim doszło do dwóch wypadków drogowych. Ciężko ranny jest pasażer rovera, którego kierujący uderzył w drzewo w miejscowości Radomice.  Tragiczny w skutkach okazał się wypadek do którego doszło w Makówcu. Na miejscu zginął 27-letni mieszkaniec gminy Chrostkowo.

Wczoraj (29.04.2017), po 19.00 policjanci drogówki udali się do miejscowości Radomice, gdzie kierujący roverem 30-letni mieszkaniec gm. Lipno wpadł w poślizg i na łuku drogi uderzył w drzewo. Kierowca był trzeźwy i nie odniósł poważnych obrażeń. Ciężko ranny został natomiast 29-letni pasażer auta – mieszkaniec Śremu.

Dziś (30.04.2017) przed 1.00 w nocy policjanci dostali informację o kolejnym zdarzeniu na drodze. Na trasie Lipno-Rypin, w miejscowości Makówiec kierowca BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z trasy uderzając w drzewo. Na miejscu zginął pasażer auta, 27-letni mieszkaniec gm. Chrostkowo. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 21-letniego mieszkańca gm. Chrostkowo, od którego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


Podobne wpisy

Powiązane treści