Bydgoszcz
8C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 9 • L 7
13C
Wt
15C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTrzy różne osoby i tylko jeden koncert. W ramach Rzeki Muzyki
27.07.2017 | 12:34

Trzy różne osoby i tylko jeden koncert. W ramach Rzeki Muzyki

Grupę Tre Voci tworzy trzech młodych i indywidualnych śpiewaków:

Na zdjęciu: Zespół Tre Voci tworzy trzech artystów nowej generacji.

Fot. mat. pras.

Kolejnym koncertem w ramach tegorocznej cyklu „Rzeka Muzyki” zachwycą nas śpiewacy z „Tre Voci”. Ich występ będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę w amfiteatrze 

Grupę Tre Voci tworzy trzech młodych i indywidualnych śpiewaków: Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak. Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Kiedy wchodzą razem na scenę, dzieje się magia. W swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią.

Przekonała się o tym krakowska publiczność podczas koncertu plenerowego w Alei Róż, gdzie Tre Voci wystąpiło u boku Pierwszej Damy Operetki – Grażyny Brodzińskiej. Udział w tym przedsięwzięciu zaowocował szczególnym dla członków zespołu wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie w chicagowskim Copernicus Center wraz z Paderewski Symphony Orchestra „Tre Voci” dali popis umiejętności wokalnych przed amerykańską Polonią. Wyjątkowa podróż i wydarzenie artystyczne pogłębiły przyjaźń, która przekłada się na jedyny w swoim rodzaju projekt muzyczny.

Podczas niedzielnego koncertu, którego początek zaplanowano na godzinę 19:00, będzie można usłyszeć utwory klasyczne należące do kanonu muzyki operowej i operetkowej, pieśni neapolitańskie, muzykę filmową, przeboje musicalowe, szlagiery muzyki popularnej oraz najnowsze hity. Wszystko zostanie zaprezentowane z finezją głosów operowych i z przymrużeniem oka.


Powiązane treści