Bydgoszcz
-0C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 1 • L -1
4C
Pon
5C
Wt
3C
Sr
4C
Czw
4C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTrzy wozy straży pożarnej podjechały pod wieżowiec na Bartodziejach. Pojawiły się informacje o pożarze
straż pożarna_ na sygnale - SF (1)
26.08.2019 | 09:22

Trzy wozy straży pożarnej podjechały pod wieżowiec na Bartodziejach. Pojawiły się informacje o pożarze

Na zdjęciu: W poniedziałek rano straż pożarna została wezwana na ul. Koszalińską.

Fot. Szymon Fiałkowski

W poniedziałek nad ranem straż pożarna się na ul. Koszalińską, gdzie według zgłoszenia miało dojść do pożaru w mieszkaniu. Na szczęście okazało się, że do niebezpiecznego zdarzenia nie doszło.

Trzy wozy straży pożarnej podjechały do wieżowca przy ul. Koszalińskiej – zaalarmowała nas dzisiaj około godz. 8:00 jedna z Czytelniczek. Okazało się jednak, że obawy świadków zdarzenia nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Na Bartodziejach nie doszło do pożaru.

Było to zadymienie. Mieszkaniec przypalił śniadanie i otworzył okno, aby wywietrzyć. Z mieszkania wydobywał się dym i ktoś poinformował o możliwym pożarze w mieszkaniu – wyjaśnia oficer dyżurny stanowiska kierowania KM PSP.

Oprócz zdarzenia na Koszalińskiej poranek w Bydgoszczy przebiega spokojnie. Strażacy nie mieli więcej wezwań do zdarzeń drogowych ani pożarów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści