[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Turniej Enea Bydgoszcz Volleyball Cup. Pierwszy sprawdzian bydgoskich siatkarzy przed ligą

Dodano: 23.08.2022 | 09:15

Na zdjęciu: Siatkarze BKS Visły ProLine Bydgoszcz w najbliższy czwartek i piątek wezmą udział w pierwszym przedsezonowym turnieju.

Fot. Archiwum

Siatkarze BKS Visły ProLine Bydgoszcz pierwszy miesiąc przygotowań do nowego sezonu ligowego zwieńczą udziałem w towarzyskim turnieju Enea Bydgoszcz Volleyball Cup, który odbędzie się w Immobile Łuczniczce.

Do udziału w turnieju, który rozegrany zostanie w hali na Babiej Wsi, gospodarze imprezy zaprosili występujący w rozgrywkach Bundesligi niemiecki zespół Netzhoppers oraz rywali z Tauron I Ligi: Gwardię Wrocław i Mickiewicza Kluczbork. Dla drużyny prowadzonej przez Michala Masnego będzie to pierwszy z dwóch turniejów towarzyskich, jakie bydgoski zespół ma zaplanowane przed rozpoczęciem sezonu.

Organizatorzy podali już także szczegółowy program gier turnieju, który zaplanowano na czwartek i piątek (25 i 26 sierpnia). Pierwszego dnia zaplanowano dwa spotkania półfinałowe. Jako pierwsze o 17:00 na parkiet hali przy Toruńskiej 59 wyjdą drużyny Gwardii i Mickiewicza, zaś na godzinę 20:00 zaplanowano mecz BKS Visły ProLine z Netzhoppers. W piątek o 13:00 mecz o trzecie miejsce (zagrają w nim przegrani z półfinałów), zaś zwycięzcy spotkań półfinałowych zagrają w finale, którego początek zaplanowano na 16:00. Wstęp na wszystkie mecze imprezy jest dla kibiców wolny.

Przypomnijmy, że przed rozgrywkami ligowymi bydgoscy siatkarze pojadą jeszcze na turniej, który na początku września odbędzie się we Wrześni, zaś trener Masny chciałby tuż przed inauguracyjną kolejką rozegrać sparing z drużyną występującą w PlusLidze.

Turniej Enea Bydgoszcz Volleyball Cup. Pierwszy sprawdzian bydgoskich siatkarzy przed ligą
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments