Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

„Tydzień, nie dłużej…”. Zabawny spektakl już w lutym w Bydgoszczy!

Dodano: 08.01.2024 | 14:57

Na zdjęciu: Fabuła to mieszanina humoru, niespodziewanych zwrotów akcji oraz subtelnych refleksji na temat miłości i relacji międzyludzkich.

Fot. mat. organizatora

W spektaklu „Tydzień, nie dłużej…” wkraczamy w świat absurdalnej komedii niemałżeńskiej. Głównym bohaterem jest Paul, który – nie mając odwagi cywilnej do zakończenia związku – postanawia poprosić o pomoc w tym… swojego przyjaciela. O tym, jak potoczy się ta historia będzie można przekonać się już 5 lutego w Operze Nova w Bydgoszcz.

Paul nie może już dłużej wytrzymać ze swoją dziewczyną Sophie. Powodem jest jej nieustanna obecność – niezmienna, wszechogarniająca i nieodwracalna. Jedynym sposobem rozwiązania problemu jest próba zniechęcenia jej do siebie. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku jak odpowiednio nieodpowiedni… przyjaciel, który nagle zamieszkuje z nimi pod jednym dachem. Czy obecność dodatkowego lokatora pomoże skutecznie rozbić ich związek? A może okaże się, że Marc wcale nie jest uciążliwy?

Fabuła to mieszanina humoru, niespodziewanych zwrotów akcji oraz subtelnych refleksji na temat miłości i relacji międzyludzkich. To historia, w której szukanie wyjścia z impasu staje się absurdalnym doświadczeniem, pełnym nieprzewidywalnych sytuacji. Błyskotliwe dialogi, humor sytuacyjny i wartkie tempo akcji sprawiają, że spektakl jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną zarówno rozrywki, jak i chwil do namysłu.

Zarezerwuj bilety i wybierz się na spektakl „Tydzień, nie dłużej…”, w którym uczucia nabierają nieoczekiwanych wymiarów, a jedyną rzeczą pewną jest śmiech! Spektakl będzie można zobaczyć dwukrotnie – o godz. 17:00 i 20:00.

Obsada:

  • Paul – Andrzej Nejman
  • Sophie – Anna Cieślak / Natalia Rybicka / Lidia Sadowa
  • Marc – Paweł Małaszyński

Autor: Clément Michel
Tłumaczenie: Irma Helt
Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy: Maciej Chojnacki
Asystent reżysera: Andrzej Nejman
Producent: Małgorzata Nejman

Bilety na ten spektakl, jak i inne wydarzenia organizowane przez Adria Art można kupić na stronie www.adria-art.pl/