Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 2
7C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTylko trzy sety w Bielsku-Białej. Bank Pocztowy Pałac wraca bez punktów
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz_ Liga Siatkówki Kobiet - SF
19.11.2019 | 19:43

Tylko trzy sety w Bielsku-Białej. Bank Pocztowy Pałac wraca bez punktów

Na zdjęciu: Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu wracają do Bydgoszczy bez punktów.

Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz nie powiększyły we wtorek swojego dorobku punktowego w Lidze Siatkówki Kobiet. Podopieczne Piotra Mateli przegrały w trzech setach ze Stalą Bielsko-Biała.

Bielszczanki przed tym spotkaniem zajmowały wyższe miejsce w tabeli niż Bank Pocztowy Pałac, ale można było mieć nadzieję, że siatkarki z Bydgoszczy powalczą chociaż o punkt. Tak się jednak nie stało. Stal wygrywała kolejno do 22, 18 i 23, w całym meczu triumfując 3:0.

Dla Banku Pocztowego Pałacu była to czwarta porażka w szóstym meczu tego sezonu. Następny mecz bydgoszczanki rozegrają już w piątek. We własnej hali zmierzą się z mistrzyniami kraju ŁKS-em Commercecon Łódź. Bilety na ten mecz można wygrać TUTAJ.

LIGA SIATKÓWKI KOBIET – FAZA ZASADNICZA, SEZON 2019/2020 – 5 KOLEJKA – 19.11.2019 R.
BKS STAL BIELSKO-BIAŁA – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)

BKS STAL: Smidova 2, Różański 13, Moskwa 8, DeHoog 11, Kossanyiova 16, Świrad 3 oraz Drabek (libero), Krajewska 2, Kowalczyk 5.

BANK POCZTOWY PAŁAC: Mazurek, Żurowska 9, Stencel 10, Vanzurova 8, Fedusio 9, Ziółkowska 7 oraz Jagła (libero), Biedziak 1, Rapacz, Balmas 1.

Sędziowali: Aleksandra Szydełko, Marcin Myszkowski.
Komisarz Ligi Siatkówki Kobiet: Dariusz Luks.
Kwalifikator LSK: Jacek Sęk.