Bydgoszcz
10C
Opady
81% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 10 • L 9
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaUber wjeżdża do Bydgoszczy. Od dziś dostarcza jedzenie
uber eats, aplikacja
05.09.2019 | 11:32

Uber wjeżdża do Bydgoszczy. Od dziś dostarcza jedzenie

Na zdjęciu: Aplikacja UberEats jest już dostępna w Bydgoszczy!

Fot. Eryk Dominiczak

Uber Eats rozpoczyna funkcjonowanie w Bydgoszczy. Usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji jest już dostępna w mieście nad Brdą.

Uber Eats to aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku. Co ważne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie. Od momentu zamówienia dania w aplikacji i złożenia zamówienia do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie odbywa się bezgotówkowo i pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek. Najwyżej punktowane dania, podczas kolejnego uruchomienia aplikacji będą wyświetlały się w pierwszej kolejności. Uber zapamiętuje też preferencje użytkownika i rekomenduje potrawy, które mogą mu odpowiadać. Aktualnie z platformy Uber Eats  w Bydgoszczy korzysta 60 restauracji – m.in. Burger Park, Krowarzywa, Amicii, Podwałek, OtoSushi, LaNostra, Tentego, Pizza Barzza, Falla, ale też na przykład McDonald’s. Firma rozmawia już z kolejnymi lokalami.

Jak informuje UberEats, aplikacja jest dostępna od czwartku. Dla mieszkańców Bydgoszczy przygotowano kody promocyjne 3×15 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Podobne wpisy

Powiązane treści