Bydgoszcz
11C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 12 • L 11
17C
Sob
18C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUczciwa starsza pani. Zachowanie godne pochwały
10.05.2016 | 16:30

Uczciwa starsza pani. Zachowanie godne pochwały

Znalezioną na przystanku torebkę z dokumentami i pieniędzmi 76-latka zaniosła do komisariatu policji.

Na zdjęciu: Zdjęcie iustracyjne

Fot. archiwum

Takie zachowanie bydgoszczanki, w czasach ciągłego pośpiechu, zobojętnienia, czy wręcz znieczulicy – zasługuje na gratulacje, pochwałę i słowa uznania.

76-letnia bydgoszczanka wykazała się postawą godną naśladowania. Kobieta przekazała policjantom znalezioną na przystanku autobusowym torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Jeszcze tego samego jej właścicielka, mieszkanka powiatu bydgoskiego, odzyskała zgubione rzeczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.05.2016) około godziny 16:30 na przystanku autobusowym przy ulicy 3 Maja w Bydgoszczy. Wówczas 76-letnia bydgoszczanka zauważyła leżącą na krześle damską torebkę. Wspólnie z mężczyzną, który stał obok, sprawdziła jej zawartość. W środku był portfel z dokumentami i innymi rzeczami. Kobieta udała się do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu gdzie przekazała zgubę policjantom. Ci dokładnie sprawdzili zawartość torebki. Oprócz dokumentów tożsamości w portfelu były też pieniądze – ponad 1000 złotych. Policjanci podładowali telefon komórkowy, który był w torebce i skontaktowali się z jej właścicielką. Jeszcze tego samego dnia, mieszkanka powiatu bydgoskiego, odebrała od policjantów wszystkie zagubione rzeczy.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści