Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 5 • L 3
11C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUczciwa starsza pani. Zachowanie godne pochwały
starasza pani1_1200x800
10.05.2016 | 16:30

Uczciwa starsza pani. Zachowanie godne pochwały

Znalezioną na przystanku torebkę z dokumentami i pieniędzmi 76-latka zaniosła do komisariatu policji.

Na zdjęciu: Zdjęcie iustracyjne

Fot. archiwum

Takie zachowanie bydgoszczanki, w czasach ciągłego pośpiechu, zobojętnienia, czy wręcz znieczulicy – zasługuje na gratulacje, pochwałę i słowa uznania.

76-letnia bydgoszczanka wykazała się postawą godną naśladowania. Kobieta przekazała policjantom znalezioną na przystanku autobusowym torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Jeszcze tego samego jej właścicielka, mieszkanka powiatu bydgoskiego, odzyskała zgubione rzeczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.05.2016) około godziny 16:30 na przystanku autobusowym przy ulicy 3 Maja w Bydgoszczy. Wówczas 76-letnia bydgoszczanka zauważyła leżącą na krześle damską torebkę. Wspólnie z mężczyzną, który stał obok, sprawdziła jej zawartość. W środku był portfel z dokumentami i innymi rzeczami. Kobieta udała się do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu gdzie przekazała zgubę policjantom. Ci dokładnie sprawdzili zawartość torebki. Oprócz dokumentów tożsamości w portfelu były też pieniądze – ponad 1000 złotych. Policjanci podładowali telefon komórkowy, który był w torebce i skontaktowali się z jej właścicielką. Jeszcze tego samego dnia, mieszkanka powiatu bydgoskiego, odebrała od policjantów wszystkie zagubione rzeczy.

 


Podobne wpisy

Powiązane treści