Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 7 • L 6
4C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleUkradł pieniądze ze skarbonki przeznaczonej dla schroniska. Policja publikuje wizerunek mężczyzny! [ZDJĘCIA]
poszukiwany, policja - kwp (4)
10.01.2020 | 13:54

Ukradł pieniądze ze skarbonki przeznaczonej dla schroniska. Policja publikuje wizerunek mężczyzny! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Policja opublikowała wizerunek mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży skarbonki z zawartością co najmniej 600 złotych. Zdarzenie miało miejsce 29 grudnia 2019 roku o godzinie 19:12 w Bydgoszczy przy ulicy Bełzy 36. Mieści się tam klinika weterynaryjna. Sprawca, przebywając sam w recepcji, przy użyciu metalowego pręta, wyłamał kłódkę zabezpieczającą i ukradł skarbonkę z pieniędzmi zebranymi dla bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 52-588-14-46, a także całodobowo pod numerami 52-588-15-59 lub 112.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści