Bydgoszcz
1C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h NW
H 2 • L 1
4C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
0C
Wt
3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleUkradli kartę płatniczą i udali się na duże zakupy. Teraz policja pokazuje ich twarze [ZDJĘCIA]
14.10.2020 | 19:53

Ukradli kartę płatniczą i udali się na duże zakupy. Teraz policja pokazuje ich twarze [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Jedno z nagrań z monitoringu, na którym widać poszukiwaną kobietę.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoska policja poszukuje kobiety i mężczyzny, których podejrzewa o kradzież karty płatniczej i dokonania nią kilkudziesięciu transakcji. Funkcjonariusze z komisariatu na Śródmieściu zdecydowali się ujawnić wizerunek obu osób.

Komunikat policjantów ma związek z prowadzonym przez śródmiejskich kryminalnych dochodzeniem w sprawie kradzieży karty. – Sprawcy dokonali nią ponad trzydzieści nieautoryzowanych płatności – podkreśla kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Jak wynika z materiałów załączonych do wspomnianego komunikatu, do wykorzystania skradzionej karty doszło pod koniec lipca. Na nagraniach z monitoringów sklepowych widać twarze obojga sprawców. Ich cechami charakterystycznymi są tatuaże – kobieta posiada go na prawym ramieniu, mężczyzna – na karku.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w identyfikacji pary, o kontakt. Możliwe jest zarówno przekazanie informacji osobiście (komisariat Bydgoszcz-Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5) lub telefonicznie pod numerami telefonów: 47 751-11-83 lub 47 751-11-60 oraz 112 (dwa ostatnie są dostępne całodobowo).

Aktualizacja: W środę późnym popołudniem poszukiwane osoby stawiły się na śródmiejskim komisariacie. 35-latek oraz 29-latka odpowiedzą za popełnione przestępstwa.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści