Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 13 • L 12
15C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleUkradli pieniądze ze sklepów na trzech bydgoskich osiedlach. Są poszukiwani przez policjantów [WIDEO]
Bydgoszcz-Błonie_ kradzież pieniędzy - KWP Bydgoszcz, kadr z monitoringu
03.02.2020 | 15:29

Ukradli pieniądze ze sklepów na trzech bydgoskich osiedlach. Są poszukiwani przez policjantów [WIDEO]

Poszukiwania mężczyzn prowadzą policjanci z komisariatu na Błoniu.

Na zdjęciu: Wizerunek mężczyzn utrwaliły kamery monitoringu w sklepie.

Fot. KWP Bydgoszcz / kadr z monitoringu

Jeden z mężczyzn ukradł pieniądze w trzech sieciowych sklepach na bydgoskich osiedlach, zaś drugi chodził po sklepie i stał na tzw. czatach. Teraz obaj są poszukiwani przez policję.

Wiadomo, że do kradzieży pieniędzy ze sklepów doszło w ubiegłą niedzielę. – Jeden ze sprawców, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, ukradł pieniądze w trzech sieciowych sklepach na terenie bydgoskich osiedli: Osowa Góra, Jary oraz Błonia – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Sprawca – jak informują policjanci – nie działał sam, a we wszystkich zdarzeniach uczestniczyły te same osoby. Jaki był schemat ich działania? – Jedna absorbowała uwagę ekspedientek, natomiast druga chodziła po sklepie i stała na tzw. czatach – precyzuje kom. Słomski. Najprawdopodobniej osoba, która obserwował sytuację w sklepie, była w stałym kontakcie telefonicznym ze sprawcą kradzieży pieniędzy za pomocą bezprzewodowych słuchawek.

Z prośbą o pomoc w identyfikacji osób, które przedstawione zostały na zdjęciach i filmie zwracają się policjanci z komisariatu na Błoniu, którzy w sprawie kradzieży prowadzą postępowanie. – Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52 588-13-59 lub 112 – kończy kom. Przemysław Słomski.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści