Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 8km/h WNW
H 23 • L 21
21C
Pon
22C
Wt
24C
Sr
27C
Czw
25C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUlica Zaświat będzie zamknięta! Kolejarze wyremontują przejazd
zaświat bydgoszcz
06.06.2019 | 16:02

Ulica Zaświat będzie zamknięta! Kolejarze wyremontują przejazd

Na zdjęciu: Przejazd kolejowy w ciągu ulicy Zaświat zostanie zamknięty na czas remontu.

Fot. Google Maps

Bydgoscy kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami. W drugiej połowie czerwca z powodu remontu zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Zaświat. Prace potrwają kilka dni.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, przejazd prowadzący z dworca Bydgoszcz Główna na tory odstawcze przy ulicy Artyleryjskiej wymaga pilnej naprawy. W związku z tym kolej podejmie prace remontowe, które będą jednak wiązały się z zamknięciem przejazdu dla pociągów oraz odcinka ulicy Zaświat dla pojazdów.

Przejazd zostanie zamknięty w czwartek, 20 czerwca od godziny 23:45. Zamknięcie potrwa do wtorku, 25 czerwca, do godziny 4:00. W tym czasie, właściciel infrastruktury kolejowej będzie przeprowadzał remont. Na czas zamknięcia kierowcy jadący w kierunku Dworca Głównego mogą poruszać się objazdem ulicami: Artyleryjską, Gdańską, Świętojańską, Hetmańską, Sobieskiego i Warszawską. Kierujący się w stronę osiedla Zawisza powinni kierować się ulicami: Unii Lubelskiej, Dworcową, Fredry, Śniadeckich, Gdańską i Artyleryjską.

Zamknięcie przejazdu spowoduje czasowe zmiany w kursowaniu linii autobusowych nr 57 i 80. Na ten moment drogowcy nie podali jednak szczegółów zmian.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści