Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 14 • L 12
14C
Nd
12C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUlica Zaświat będzie zamknięta! Kolejarze wyremontują przejazd
zaświat bydgoszcz
06.06.2019 | 16:02

Ulica Zaświat będzie zamknięta! Kolejarze wyremontują przejazd

Na zdjęciu: Przejazd kolejowy w ciągu ulicy Zaświat zostanie zamknięty na czas remontu.

Fot. Google Maps

Bydgoscy kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami. W drugiej połowie czerwca z powodu remontu zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Zaświat. Prace potrwają kilka dni.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, przejazd prowadzący z dworca Bydgoszcz Główna na tory odstawcze przy ulicy Artyleryjskiej wymaga pilnej naprawy. W związku z tym kolej podejmie prace remontowe, które będą jednak wiązały się z zamknięciem przejazdu dla pociągów oraz odcinka ulicy Zaświat dla pojazdów.

Przejazd zostanie zamknięty w czwartek, 20 czerwca od godziny 23:45. Zamknięcie potrwa do wtorku, 25 czerwca, do godziny 4:00. W tym czasie, właściciel infrastruktury kolejowej będzie przeprowadzał remont. Na czas zamknięcia kierowcy jadący w kierunku Dworca Głównego mogą poruszać się objazdem ulicami: Artyleryjską, Gdańską, Świętojańską, Hetmańską, Sobieskiego i Warszawską. Kierujący się w stronę osiedla Zawisza powinni kierować się ulicami: Unii Lubelskiej, Dworcową, Fredry, Śniadeckich, Gdańską i Artyleryjską.

Zamknięcie przejazdu spowoduje czasowe zmiany w kursowaniu linii autobusowych nr 54, 57, 80 i 100.

Linia 54

Kierunek Piaski – od przystanku Warszawska/Fredry objazd ulicami: Warszawską, Zygmunta Augusta, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Żeglarską, Kąpielową, Pileckiego, Kmicica do ul. Saperów. Od przystanku Saperów/Ludwikowo powrót na stałą trasę.

Kierunek Błonie – od przystanku Saperów/Ludwikowo objazd ulicami: Saperów, Kmicica, Pileckiego, Żeglarską, Unii Lubelskiej, Warszawską do Dworca Głównego. Od przystanku Dworzec Główny powrót na stałą trasę.

Linie 57 i 80

Kierunek  Dworzec Główny – od przystanku Czerkaska/Sułkowskiego objazd ulicami: Czerkaską, Gdańską, Świętojańską, Hetmańską, Sobieskiego, Warszawską do Dworca Głównego.

Kierunek Błonie – od przystanku Dworzec Główny objazd ulicami: Dworcową, Fredry, Warszawską, Śniadeckich, Gdańską do ul. Czerkaskiej. Od przystanku Czerkaska / Gdańska powrót na stałą trasę.

Przystanki dodatkowe:
* Gdańska/Powstańców Warszawy (kierunek Dworzec Główny)
* Hetmańska/Kaszubska (kierunek Dworzec Główny)
* Plac Piastowski (kierunek Błonie/Port Lotniczy)

Linia 100
– kierunek Plac Kościeleckich – od przystanku Stadion Zawisza objazd ulicami: Gdańską, Świętojańską, Hetmańską, Sobieskiego, Warszawską do Dworca Głównego. Od przystanku Dworzec Główny powrót na stałą trasę.

Przystanki dodatkowe:
* Gdańska/Powstańców Warszawy
* Hetmańska / Kaszubska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści