[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Unikał kary za znęcanie się nad rodziną. Policja z Szubina zatrzymała 22-latka

Dodano: 25.04.2020 | 16:27

Na zdjęciu: Policja.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

Funkcjonariusze z Szubina zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy, który unikał odbycia zasądzonej kary więzienia. Mężczyzna został skazany za znęcanie się nad rodziną oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Nakaz doprowadzenia 22-latka do placówki penitencjarnej wystawił szubiński sąd. Mężczyzna miał odbyć karę roku pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, jednak w wyznaczonym terminie nie stawił się do więzienia. Policja prowadziła za nim poszukiwania, które zakończyły się w minioną środę, 22 kwietnia. Wtedy to mundurowi z Szubina ustalili miejsce jego pobytu.

Funkcjonariusze, po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach potwierdzili, że jest on poszukiwany. 22-latek został zatrzymany – noc spędził w policyjnym areszcie, a następnie skąd został doprowadzony do zakładu karnego. Tam, zgodnie z decyzją sądu, spędzi najbliższy rok.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments