Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 4 • L 2
13C
Nd
14C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIUrodzinowe atrakcje w Zielonych Arkadach
13.11.2016 | 12:58

Urodzinowe atrakcje w Zielonych Arkadach

13 listopada będzie znakomitą okazją do spędzenia czasu urodzinowo i na wesoło.

Na zdjęciu: Zielone Arkady zapraszają na pierwsze urodziny.

Fot. materiały organizatora

W najbliższy weekend, podczas uroczystego świętowania 1 urodzin Zielonych Arkad będzie można zobaczyć najlepsze skecze kabaretu NOWAKI,  a także tajemnicze iluzje Mariusza Czajki. Pokazy tańca, animacje dla dzieci – to tylko fragment przewidzianych w tym dniu atrakcji. Start: 13 listopada, w samo południe.

Dowcip powstaje, gdy to, czego spodziewamy się bazując na logice, zostanie zastąpione nieoczekiwanie przez coś zupełnie zaskakującego. Mimo, że poczucie humoru nie jest jednakowe, to w identyczny sposób wpływa na każdego człowieka: aktywując pokłady szczęścia i zadowolenia. Pierwsze urodziny Zielonych Arkad, które odbędą się w najbliższą niedzielę – 13 listopada będą znakomitą okazją do spędzenia wesoło czasu. „Przewidujemy atrakcje dla całej rodziny: od prezentacji tańca nowoczesnego, poprzez pokazy iluzjonisty, aż po dawkę humoru w najlepszym wydaniu: tj. Kabaret Nowaki.” – zaprasza, Iwona Mroczek, dyrektor Centrum Handlowego Zielone Arkady. Popularny kabaret z Zielonej Góry zaprezentuje swoje najlepsze skecze, które plasują się na najwyższych miejscach kabaretowych rankingów. „Mamy nadzieję, że goście docenią nie tylko ich dowcip, ale i spontaniczne rozmowy z publicznością.” – dodaje.

W tym dniu w Zielonych Arkadach będzie i wesoło i tajemniczo. A to za sprawą show iluzjonisty – Mariusza Czajki. Zobaczymy zaskakujące zacieranie granic pomiędzy formą, światłem, rzeczywistością i wyobraźnią. Magiczne etiudy z pewnością zaciekawią w równym stopniu i dorosłych i najmłodszych. W to niedzielne popołudnie będzie można zobaczyć także pokazy tańca nowoczesnego, prezentowane przez taneczny zespół ECHO i JDC, a także szereg bajkowych i interaktywnych zabaw dla dzieci. „Maluchy będą mogły wziąć udział w konkursach, ale i spotkać mapety przebrane za bohaterów ulubionych bajek: Madagaskaru czy Krainy Lodu.”– zachęcają organizatorzy. W tej roli zobaczyć będzie można samego Kony Puppets – finalistę edycji polskiej i półfinalistę edycji brytyjskiej w programie MAM TALENT.


Powiązane treści