Bydgoszcz
6C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h SE
H 7 • L 6
2C
Sob
2C
Nd
4C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaUrodzinowy weekend w Myślęcinku! Solenizant to Akwarium Terrarium
Myślęcinek
06.11.2015 | 08:24

Urodzinowy weekend w Myślęcinku! Solenizant to Akwarium Terrarium

Na zwiedzających czeka wiele atrakcji oraz tańsze bilety.

Na zdjęciu: Tabliczka witająca gości parku.

Fot. wikipedia

Jutro rozpocznie się dwudniowe świętowanie roku istnienia Akwarium Terrarium w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Główna impreza urodzinowa odbędzie się w niedzielę (8 listopada) o godz. 13:00. Do świętowania zachęcać będzie Jurek Paterski a zabawianiem dziećmi zajmą się animatorzy z grupy eventowej FUNimki. Wydarzenie odbędzie się za pawilonem lub w budynku, a do wyboru miejsca przyczyni się pogoda.

Pozostałe atrakcje będą dostępne także w sobotę (7 listopada). Wśród nich jest m.in. udział w myślęcińskiej grze chodnikowej sprawdzającej wiedzę na temat parku, zrobienie sobie zdjęcia z nurkami pływającymi w akwariach oraz zwiedzenie na co dzień niedostępnej dla gości piwnicy pod akwariami. Spacer z przewodnikiem po pawilonie, zoo oraz dostępnych jedynie dla pracowników miejscach odbędzie sie w określonych godzinach, które są podane na stronie internetowej parku. Tam też można znaleźć informację o sposobie, w jaki można dokonać obowiązkowej rezerwacji na tę przechadzkę.

Przez cały najbliższy weekend w Myślęcinku obowiązują także niższe ceny biletów. Ceny wejściówek do zoo będą obniżone o połowę i wyniosą odpowiednio 4 i 6 zł. Dodatkowo pojawi się specjalny urodzinowy bilet za 10 zł, w ramach którego będzie można zwiedzić zoo, Park Rozrywki z Zaginionym Światem oraz odwrócony dom.


Powiązane treści