Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoUrząd miasta pyta seniorów o ich potrzeby i oczekiwania. Wypełnij anonimową i bezpieczną ankietę
06.07.2021 | 12:08

Urząd miasta pyta seniorów o ich potrzeby i oczekiwania. Wypełnij anonimową i bezpieczną ankietę

Na zdjęciu: W badaniu ankieterzy pytają seniorów m.in. o to, czy na terenie miasta zmagają się z barierami architektonicznymi?

Fot. Szymon Makowski

Urząd Miasta Bydgoszczy prowadzi diagnozę potrzeb bydgoskich seniorów. Ratusz zachęca wszystkie osoby 60+ mieszkające w Bydgoszczy do wypełnienia anonimowej, w pełni bezpiecznej ankiety. – Poprzez ten prosty gest przyczynią się Państwo do wyboru kierunków rozwoju usług senioralnych w naszym mieście – podkreślają urzędnicy.

Badanie ankietowe jest jednym z elementów kształtowania miejskiej polityki senioralnej, tak by odpowiadała ona faktycznym potrzebom mieszkańców Bydgoszczy. – Wnioski z ankiet stanowić będą także wytyczne dla wyborów działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, a wspieranych finansowo przez miasto – podkreśla biuro prasowe urzędu miasta. Diagnoza ma charakter kompleksowy i uwzględnia podział na poszczególne osiedla. Dzięki temu władze miasta będą dokonywać działań inwestycyjnych w różnych rejonach Bydgoszczy, aby podniosły one komfort życia osób starszych.
Ankietę można wypełnić za pośrednictwem smartfona, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które umożliwiają korzystanie z Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Badanie jest całkowicie anonimowe i bezpieczne. – W ramach prowadzonej diagnozy nikt nie będzie pytał Państwa o żadne wrażliwe dane – takie jak dokładny adres zamieszkania, dokładna data urodzenia czy PESEL. Pamiętajmy, że są to informacje, których nigdy nie powinniśmy podawać osobom, których wiarygodności nie możemy potwierdzić. Wypełnienie ankiety jest najprostszym i w pełni bezpiecznym sposobem udziału w diagnozie – informuje bydgoski ratusz.

Badanie prowadzone jest przez Oficynę Profilaktyczną z Krakowa na zlecenie Urzędu Miasta Bydgoszczy. Link do ankiety dostępny jest TUTAJ.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści