Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 6 • L 2
17C
Nd
18C
Pon
22C
Wt
22C
Sr
22C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUsunięto awarię pasa na rondzie Bernardyńskim. „Był spory ubytek w jezdni”
Rondo Bernardyńskie_Utrudnienia_Zwężenie pasa_SF
22.01.2018 | 17:12

Usunięto awarię pasa na rondzie Bernardyńskim. „Był spory ubytek w jezdni”

Kierowcy rano utknęli w korku.

Na zdjęciu: W poniedziałek rano, kierowcy stracili sporo czasu w korku.

Fot. Szymon Fiałkowski

Udało się usunąć awarię, jaka miała miejsce na pasie jezdni przy rondzie Bernardyńskim w Bydgoszczy. Kierowcy stracili sporo czasu, stojąc w korkach.

Poniedziałkowy poranek nie był przyjemny dla kierowców, którzy udawali się do pracy. – Od strony ulicy Grunwaldzkiej jechałem prawie 30 minut do pracy przy ul. Toruńskiej – mówi nam pan Piotr (nazwisko znane redakcji). Kierowca busa dodaje: – Na porannym kursie z Szubina do Bydgoszczy przyjechałem z opóźnieniem około piętnastu minut. 

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, wczoraj popołudniu doszło do awarii jednej z rur wodociągowych, która jest pod nawierzchnią. – Doszło do awarii, ubytek w nawierzchni był dość duży – informuje Krzysztof Kosiedowski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej. Czy ZDMiKP zlecało wykonanie prac na tym pasie? – My nie mamy obowiązku zlecać prac. Zarządca, jeśli ma zgłoszenie awarii, wówczas automatycznie wchodzi na plac i ma obowiązek usunięcia usterki i zneutralizowania ubytku w nawierzchni – tłumaczy Kosiedowski.

Po południu, awaria została już usunięta i ruch przywrócono do normy.


Powiązane treści