Bydgoszcz
15C
Słonecznie
41% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 16 • L 14
9C
Czw
6C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUTP „kusi” przyszłych maturzystów [ZDJĘCIA]
19.01.2017 | 11:58

UTP „kusi” przyszłych maturzystów [ZDJĘCIA]

Maturzyści - może wybierzecie się do UTP, żeby w przyszłości... wybrać UTP?

Na zdjęciu: UTP się otwarło...

Fot. Stanisław Gazda

Trwa coroczna akcja promocyjna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2017″.

19 stycznia 2017 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon) można spotkać się z władzami uczelni, samorządem studenckim, wziąć udział w konkursach z niespodziankami.

Dla zwiedzających przygotowane zostały stoiska z prezentacjami wszystkich wydziałów uczelni, liczne pokazy, warsztaty  i spotkania.

Goście  „Drzwi Otwartych” będą mogli m.in. wyizolować DNA metodą kuchenną, obejrzeć pokaz pod tytułem „Grzyby wokół nas” – świetlny binokular podłączony do laptopa, poznać kinezyterapię jako narzędzie wykorzystywane w fizjoterapii psów, przyjrzeć się eksperymentom z zakresu chemii spożywczej, zastosowania suchego lodu w reakcjach chemicznych, spotkać prawdziwe zwierzęta, a także wziąć udział w pokazach różnych dyscyplin sportowych oraz w prezentacji prac i eksponatów studentów architektury, wzornictwa i sztuk wizualnych.


Podobne wpisy

Powiązane treści