Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
61% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 8 • L 8
6C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUTP otwiera drzwi!
utp_kaliskiego
23.01.2019 | 09:48

UTP otwiera drzwi!

Na zdjęciu: Drzwi Otwarte na UTP odbędą się 31 stycznia.

Fot. Archiwum

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczym (Kaliskiego 7) organizuje Drzwi Otwarte, które odbędą się 31 stycznia 2019 roku od godziny 10:00.

 Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest wykład “Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”, który wygłosi Dariusz Kulma –  nauczyciel matematyki z ponad 20-letnim stażem, twórca autorskiego systemu nauczania matematyki z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi interaktywnych, ale opartego na mocnych podstawach psychologii poznawczej, propagator idei przyjaznej matematyki, która znalazła odzwierciedlenie m.in. w zbiorach zadań konkursowych z serii „Kwadratolandia”, w których najmłodszych uczniów przez zawiłości matematyczne przeprowadzają stworzeni przez niego bajkowi bohaterowie prosto z krainy Kwadratolandii.

 Ponadto w ramach Drzwi Otwartych dla młodzieży przygotowane zostały także warsztaty tematycznem.in.: Hodowla chryzantem – historia i współczesność, Pszczoła miodna w życiu człowieka, Wpływ rolnictwa na rozwój kultury i cywilizacji ludzkiej, Zielarstwo i fitoterapia, a także szereg pokazów w laboratorium.

Zapisy pod numerami telefonów: 52 374 92 69 lub 52 374 99 68 lub mailowo: katarzyna.tomaszewska@utp.edu.pl lub kinga.bromberek@up.edu.pl.


Powiązane treści