[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Utrudnienia na autostradzie A1. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 03.10.2021 | 15:24

Na zdjęciu: Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Fot. Maciej Rejment/archiwum

W niedzielę wczesnym popołudniem doszło do wypadku na autostradzie A1. Ruch na odcinku między Ciechocinkiem a Włocławkiem odbywa się z utrudnieniami.

Pierwsze informacje o wypadku pojawiły się po godz. 14. Jak się dowiadujemy we włocławskiej straży pożarnej, do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło na wysokości miejscowości Klementynowo.

Ruch w kierunku Łodzi między węzłami Ciechocinek – Włocławek Północ początkowo odbywał się jedynie prawym pasem, a na czas lądowania śmigłowca LPR autostrada została zablokowana. – Na miejscu zastaliśmy zespół ratownictwa medycznego i lotnicze pogotowie ratunkowe. Osoby, które znajdowały się na miejscu, zostały przebadane i nie wymagały hospitalizacji – mówi mł. bryg. Mariusz Bladoszewski z KM PSP we Włocławku. Na miejscu działały dwa zastępy straży.

Obecnie strażacy wracają już do bazy, ale – jak wynika z map natężenia – ruch w miejscu zdarzenia nadal jest znacznie spowolniony (stan na godz. 15:20).

Utrudnienia na autostradzie A1. Lądował śmigłowiec LPR
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments