[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Utrudnienia na drodze krajowej. Od poniedziałku rozpoczyna się remont na trasie nad morze

Dodano: 19.05.2022 | 13:51

Na zdjęciu: Prace drogowe na DK25 rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 23 maja.

Fot. Archiwum

Od najbliższego poniedziałku (23 maja) rozpoczną się utrudnienia w ruchu na drodze krajowej 25 w Sępólnie Krajeńskim. Powodem są zaplanowane na ten dzień prace remontowe. – Czas na realizację tego zadania to sto dni – słyszymy od drogowców.

Informację o remoncie podał na swojej stronie internetowej sępoleński urząd. Jak wynika z informacji, na początku tygodnia rozpoczną się prace drogowców związane z remontem przepustu drogowego, który znajduje się w ciągu drogi krajowej 25 na ul. Chojnickiej w Sępólnie Krajeńskim.

– Czas na realizację tego zadania wynosi sto dni, jego koszt wynosi blisko 900 tysięcy złotych – słyszymy od drogowców. Umowę na przeprowadzenie zadania z wykonawcą inwestycji – firmą Mosty Kujawy – podpisano na początku tego miesiąca. W związku z pracami, szykują się utrudnienia dla kierowców. Jak się dowiadujemy, ruch w miejscu robót ma być prowadzony wahadłowo.

Równolegle, w powiecie sępoleńskim prowadzone są inne prace drogowe. W Niechorzu trwa rozbudowa DK25 (remont prowadzony jest na odcinku ponad kilometra, tutaj wprowadzono ograniczenie prędkości do 40 km/h, a ruch pojazdów jest sterowany m.in. przez sygnalizację świetlną), inne roboty prowadzone są w samym Sępólnie Krajeńskim na odcinku 11 km (od 96 do 107 km, trasa łącząca Sępólno Krajeńskie i Obodowo). W tym miejscu, wprowadzono ruch wahadłowy i ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Utrudnienia na drodze krajowej. Od poniedziałku rozpoczyna się remont na trasie nad morze
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JezusMaria
JezusMaria
1 miesiąc temu

idealny termin! jak zaczyna się większy ruch, to debile zaplanowali właśnie remoncik, który idealnie wpasuje się w najbardziej ruchliwe na tym kierunku 3miesiące…..a człowiek się ciągle zastanawia skąd tylu debili w tych zarządach dróg…..? jakaś kopalnia odkrywkowa?