[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Utrudnienia na trasie Bydgoszcz – Toruń. Utworzyły się korki

Dodano: 26.05.2022 | 10:20

Na zdjęciu: Ruch na DK10 odbywa się z utrudnieniami.

Fot. archiwum

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 10 na trasie Bydgoszcz – Toruń muszą spodziewać się opóźnień. Doszło tam do awarii samochodu ciężarowego.

Po godz. 9:00 w rejonie miejscowości Przyłubie zaczęły tworzyć się duże korki. Od kilku dni na DK10 drogowcy prowadzą zaplanowane remonty i momentami powodowało to zatory. Tym razem jednak główna przyczyna utrudnień jest inna.

Mamy roboty drogowe, które nieznacznie utrudniają ruch, ale nastąpiła tam awaria auta ciężarowego, które zajmuje pas ruchu – informuje dyżurny z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Około godz. 10:00 na miejscu mieli pojawić się policjanci, aby sterować ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.

Utrudnienia na A1 w województwie kujawsko-pomorskim.

Przypomnijmy, że w środę późnym wieczorem doszło do wypadku na autostradzie A1 – na wysokości miejscowości Szewo w powiecie włocławskim zderzyły się dwa samochody osobowe.  Podczas działania służb ratowniczych ruch w stronę Łodzi był całkowicie zablokowany. [czytaj więcej o wypadku na A1].

Utrudnienia na trasie Bydgoszcz - Toruń. Utworzyły się korki
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pikio
Pikio
9 miesięcy temu

Litości 3 godz motali się z zepsutą ciężarówką