Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -3
1C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
7C
Pt
7C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUtrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Bydgoszcz-Piła. „Stwierdzono podmycie toru”
02.10.2020 | 08:13

Utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Bydgoszcz-Piła. „Stwierdzono podmycie toru”

Na zdjęciu: Wprowadzono zmiany w kursowaniu pociągów na trasie Bydgoszcz-Piła.

Fot. Szymon Makowski / archiwum

Utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Bydgoszcz-Piła. Jak informują koleje, wprowadzono zastępczą komunikację autobusową na jednym z odcinków.

Chodzi o odcinek Zielonczyn – Nakło nad Notecią, gdzie – jak informuje Przemysław Zieliński z zespołu prasowego PKP PLK stwierdzono minionej nocy (1/2.10) podmycie toru. – Teren jest zabezpieczony, na miejscu działają służby techniczne – mówi Zieliński. Jak słyszymy, prawdopodobnie do południa służby określą zakres zarówno niezbędnych prac, jakie muszą zostać wykonane, jak i czas potrzebny do przeprowadzenia tych napraw.

Na wspomnianym już odcinku Zielonczyn – Nakło nad Notecią wprowadzono zastępczą komunikację autobusową dla pociągów regionalnych. – Ustalana jest organizacja przejazdu dla kilku kursujących tą trasą pociągów dalekobieżnych – dodaje Zieliński i precyzuje, że wszystkie informacje o zmianach w rozkładach jazdy są przekazywane podróżnym na stacjach oraz przystankach.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści