Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 12 • L 8
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUtrudnienia w kursowaniu tramwajów! Nie ma przejazdu przez rondo Toruńskie [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
wypadek tramwaju - Toruńska Bydgoszcz - nadesłane (1)
20.09.2019 | 16:05

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów! Nie ma przejazdu przez rondo Toruńskie [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło na ul. Toruńskiej, na wysokości wodociągów.

Fot. Adam Artymiuk / nadesłane

Z dużymi utrudnieniami odbywa się ruch tramwajów w Bydgoszczy.

Najwięcej utrudnień na ten moment jest na ul. Toruńskiej, gdzie uszkodzony jest słup sieci trakcyjnej. Jak informują drogowcy, nieznane są przyczyny tego uszkodzenia, wiadomo za to że nie ma przejazdu do i z ronda Toruńskiego.

Tramwaje linii 2, 4, 6, 7 i 8 kursują z centrum i Fordonu do pętli na Wyścigowej, zaś te z Łęgnowa jadą do Zajezdni Tramwajowej. Ze względu na zanik sieci, wstrzymany został ruch tramwajów do Babiej Wsi.

Przywrócono za to ruch na placu Teatralnym, który był wstrzymany ze względu na kolizję na pasie w kierunku ronda Jagiellonów. Na liniach 1, 3, 5 i 8 – jak informuje ZDMiKP – mogą wystąpić opóźnienia.

[AKTUALIZACJA]
g. 17:45 Ruch tramwajowy wstrzymany na odcinku rondo Toruńskie – Zajezdnia Tramwajowa. Tramwaje linii 6 i 8 skierowano z centrum do pętli Wyścigowa, a linia 7 – do Babiej Wsi, z kolei linia 6 od Łęgnowa do Zajezdni Tramwajowej (na skróconej trasie). Na odcinku od ronda Toruńskiego do Zajezdni Tramwajowej uruchomiono dodatkową, autobusową komunikację zastępczą.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści