Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 2 • L 1
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportV edycja Biegu Instalatora przed nami. Do końca marca tańsze zapisy!
BI2019tlo3
28.03.2019 | 12:59

V edycja Biegu Instalatora przed nami. Do końca marca tańsze zapisy!

Na zdjęciu: Plakat promujący V Bieg Instalatora Bydgoszcz 2019.

Fot. mat. prasowe

Już w maju odbędzie się piąta edycja Biegu Instalatora! Tradycyjna impreza dla aktywnych towarzyszy targom WOD-KAN.

Bieg Instalatora odbędzie się w niedzielę 19 maja w Bydgoszczy – tuż przed Międzynarodowymi Targami Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, których organizatorem jest Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie (patron główny biegu). Targi odbędą się w dniach 21-23 maja.

W V Biegu Instalatora mogą wziąć udział wszyscy biegacze. Zmierzą się oni z 10-kilometrową trasą przełajową po Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Organizatorzy przewidzieli klasyfikacje open i wiekowe. Szczególnie emocjonująca będzie rywalizacja pomiędzy drużynami firm instalacyjnych – biegacze zawodowo związani z branżą instalacyjną będą mogli wybrać dodatkowe kategorie „instalator” lub „wod-kan”, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

Zapisy na V edycję Biegu Instalatora wciąż trwają. UWAGA: Do końca marca obowiązuje niższe wpisowe. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

V Bieg Instalatora będzie szansą, aby zdobyć kolejny kluczomedal – odlewany medal o kształcie instalatorskiego klucza! Co roku przedstawia on inne narzędzie. Warto dodać, że medal Biegu Instalatora zdobywa wysokie miejsca w konkursie na najładniejsze medale, organizowanym co roku przez największy portal dla biegaczy Maratony Polskie.

Poniżej prezentujemy wizerunek kolejnego medalu – tym razem będzie on kluczem płasko-oczkowym, przypominając rozmiarem najbardziej popularny klucz „13″.

medal_bieginstalatora2019

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści