Bydgoszcz
-5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H -4 • L -7
-13C
Nd
-13C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w kinie Helios!
IP_Helios_Valerian
05.08.2017 | 08:38

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w kinie Helios!

Valerian i Laureline to kosmiczni agenci odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi.

Na zdjęciu: Valerian to najnosza superprodukcja Luca Bessona

Fot. mat. prasowe

Szczycąca się rekordowym budżetem brawurowa adaptacja bestselerowego komiksu debiutuje na ekranach kina Helios w Bydgoszczy. W obsadzie wystąpią sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Humor, rozmach i wizjonerstwo – to będzie jedno z największych filmowych wydarzeń tego roku!

Valerian i Laureline, bohaterowie superprodukcji Luca Bessona, to kosmiczni agenci odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Choć podczas misji cechuje ich skuteczność i profesjonalizm, Valerian ani na chwilę nie ustaje w wysiłkach, by oczarować piękną partnerkę. Problem w tym, że wszelkie próby flirtu nie robią na niej żadnego wrażenia…

Sytuacja staje się poważna, gdy otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

„Valerian”, to nie tylko największe dzieło w karierze reżysera Luca Bessona, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! – Czekałem całe życie, żeby zrobić ten film – mówi reżyser. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” trafił na ekrany kina Helios w Bydgoszczy w najbliższy piątek, 4 sierpnia.

Repertuar
Valerian i miasto tysiąca planet (2D dubbing)
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw – 10:00, 16:00

Valerian i miasto tysiąca planet (2D napisy)
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw – 13:00, 19:00

Valerian i miasto tysiąca planet (3D dubbing)
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw – 11:00, 17:00

Valerian i miasto tysiąca planet (3D napisy)
pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw – 14:00, 20:00


Powiązane treści