Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
48% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 20 • L 19
20C
Pon
14C
Wt
14C
Sr
16C
Czw
12C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoRozrywka i kulturaVarius Manx & Kasia Stankiewicz i ich nowa płyta „ENT”. Koncert jesienią w Bydgoszczy!
Plakat VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ
11.05.2018 | 13:34

Varius Manx & Kasia Stankiewicz i ich nowa płyta „ENT”. Koncert jesienią w Bydgoszczy!

Na zdjęciu: Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Fot. Materiały organizatora.

Na koncert promujący nową płytę „ENT” można się będzie wybrać do Filharmonii Pomorskiej 11 listopada o godz. 18:00.

Jesienią 2018 r. zespół wyruszy w trasę koncertową, która promować będzie najnowszy album. Zapowiada się seria magicznych wieczorów, które zaskoczą niejednego fana. Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowe piosenki z albumu „ENT”, nie zabraknie również doskonale znanych przebojów, a wszystko to w wideo-rysunkowej oprawie, która przeniesie słuchaczy do świata natury. Z zespołem gościnnie wystąpi żeński kwartet smyczkowy – Classic Sisters.

Varius Manx to jeden z czołowych polskich zespołów rockowych, cieszący się niesłabnącą sympatią fanów. Od 2015 roku i ponownego połączenia sił z Kasią Stankiewicz grupa nie zwalnia tempa i powraca z nową płytą „ENT”, której zapowiedzią był entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy singiel „Mgła nad Warszawą”.

Bilety w cenie: 125zł / 95zł / 70zł można już nabywać w Impresariacie Adria-Art, ul. Piotra Skargi 13. Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676


Powiązane treści