Bydgoszcz
5C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 5 • L 5
2C
Nd
2C
Pon
-0C
Wt
-1C
Sr
-3C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaVarius Manx & Kasia Stankiewicz zagrają w Bydgoszczy. Wygraj bilet na koncert [KONKURS]
2
23.10.2018 | 15:35

Varius Manx & Kasia Stankiewicz zagrają w Bydgoszczy. Wygraj bilet na koncert [KONKURS]

Na zdjęciu:

Fot.

„ENT”- taki tytuł nosi najnowsza płyta grupy Varius Manx oraz Kasi Stankiewicz. Jej premierowe kawałki będzie można usłyszeć podczas koncertu w Bydgoszczy organizowanego przez Impresariat Adria Art.

Wydarzenie odbędzie się 11 listopada br. o godzinie 18:00 w Filharmonii Pomorskiej i wchodzi w skład trasy koncertowej, która promować będzie najnowszy album. Zapowiada się seria magicznych wieczorów, które zaskoczą niejednego fana! Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowe piosenki z albumu „ENT”, nie zabraknie również doskonale znanych przebojów, a wszystko to w wideo-rysunkowej oprawie, która przeniesie słuchaczy do świata natury. Z zespołem gościnnie wystąpi żeński kwartet smyczkowy – Classic Sisters.

Bilety w cenie 125 zł, 95 zł i 70 zł można zakupić w Impresariacie Adria-Art (ul. Piotra Skargi 13) lub za pośrednictwem strony www.adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem:  605 555 676.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do zdobycia jest jeden podwójny bilet na to wydarzenie. Aby go zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaki singiel zapowiada płytę „ENT”? Wiadomości należy przesyłać na adres mailowy konkurs@metropoliabydgoska.pl W treści należy podać, oprócz odpowiedzi, również swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 28 października. Zwycięzcę poinformujemy o odbiorze nagrody w wiadomości zwrotnej wysyłanej dzień po zakończeniu konkursu.

Powiązane treści