Bydgoszcz
1C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 2 • L 0
3C
Pt
4C
Sob
2C
Nd
3C
Pon
-1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportVisła pozostaje sponsorem bydgoskich siatkarzy. Jest też spore wzmocnienie zespołu
22.05.2020 | 19:39

Visła pozostaje sponsorem bydgoskich siatkarzy. Jest też spore wzmocnienie zespołu

Klub przedstawił najnowsze informacje w piątkowe popołudnie.

Na zdjęciu: Patryk Łaba został nowym zawodnikiem l-ligowego BKS Visła Bydgoszcz.

Fot. mat. BKS Visła Bydgoszcz

Dobre informacje napłynęły w piątkowe (22 maja) popołudnie z bydgoskiego klubu, który nadchodzący sezon spędzi na zapleczu PlusLigi. Drużynę wzmocnił nowy zawodnik, w nazwie pozostaje sponsor tytularny.

Krystalizuje się powoli skład drużyny na nadchodzący sezon. Po tym, jak kontrakty z klubem przedłużyli rozgrywający Michał Masny oraz środkowy Janusz Gałązka, libero Tomasz Bonisławski oraz szkoleniowiec Marcin Ogonowski, teraz przyszedł czas na zaprezentowanie nowego zawodnika. W barwach BKS Visła zagra przyjmujący Patryk Łaba. W minionym sezonie reprezentował AZS AGH Kraków i należał do czołowych zawodników zaplecza PlusLigi, o czym świadczy fakt nagrodzenia go statuetką dla najbardziej wartościowego zawodnika sezonu.

Łaba pięciokrotnie otrzymywał statuetki MVP dla najlepszego zawodnika meczu, zajął czwarte miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Krispol I Ligi (zdobył 353 punkty).

Jednocześnie wiadomo, że w nadchodzącym sezonie zespół nadal grać będzie pod nazwą BKS Visła. Włodarze klubu osiągnęli porozumienie ze sponsorem tytularnym – Bydgoską Hurtownią Narzędzi Visła.

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy rozpocznie się 23 września. Niebawem ma zostać przedstawiony szczegółowy plan przygotowań zespołu do rozgrywek.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści