Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeW Arkadia 3 zamieszkali już pierwsi mieszkańcy [ZDJĘCIA]
06.01.2017 | 10:18

W Arkadia 3 zamieszkali już pierwsi mieszkańcy [ZDJĘCIA]

Arkadia 3 to kolejna odsłona popularnej lokalizacji tuż obok Myślęcinka.

Zdjęcia: Arkada Invest

W październiku klucze do mieszkań w Arkadii 3 w Niemczu przy ul. Olszynki 30 odebrali pierwsi mieszkańcy. Ten budynek to kolejna odsłona popularnej lokalizacji tuż obok Myślęcinka.

Awangardowa bryła, bliskość terenów spacerowych, ścieżki rowerowej, sklepów, punktów usługowych to tylko kilka elementów, które wyróżniają tę inwestycję – kameralny budynek, w którym znajdują się zaledwie 24 mieszkania. To idealne, miejsce dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie pod miastem i doskonała baza wypadowa na spacery i wyprawy rowerowe. Okoliczne pola i zieleń nadają okolicy sielankowy nastrój, a bliskość przystanków autobusowych umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do centrum Bydgoszczy.

Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem. Mieszkania o funkcjonalnych rozkładach od 33 m2 do 104 m2 mają przestronne balkony. Na parterze znajdują się pomieszczenia przeznaczone na lokale usługowe, a na ostatnim piętrze atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania z dużymi panoramicznymi oknami, które wpuszczą do wysokich pomieszczeń jeszcze więcej słońca. W ofercie są dostępne mieszkania 2-3-4-pokojowe. Klienci, którzy myślą o własnym biznesie, koniecznie muszą sprawdzić ofertę dostępnych lokali użytkowych.

Każdy, kto myśli o domu za miastem koniecznie musi zobaczyć mieszkanie w Niemczu. Na ogrodzonym dziedzińcu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i gustownie zaprojektowana zieleń. Arkadia 3 to idealne miejsce dla rodzin, par oraz wszystkich tych, którzy lubią żyć blisko zieleni oraz korzystać z bogatej infrastruktury gminy Osielsko. Otwarte przestrzenie, parki, strumyki i oczka wodne dodają uroku okolicy i sprzyjają aktywności fizycznej. Poranny jogging czy popołudniowe rolki? Być może wolisz rower, który bezpiecznie schowasz w komórkach lokatorskich lub specjalnie przygotowanych stojakach? Stąd równie szybko dotrzesz do miasta na wieczorny seans w kinie jak i w zielone lasy Niemcza oraz Myślęcinka.


Powiązane treści