[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW Bydgoszczy odbyły się wspólne ćwiczenia policjantów i żołnierzy [ZDJĘCIA]
26.09.2022 | 11:00

W Bydgoszczy odbyły się wspólne ćwiczenia policjantów i żołnierzy [ZDJĘCIA]


Zdjęcia: KWP Bydgoszcz

Policjanci z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych bydgoskiej komendy oraz komendy w Sępólnie Krajeńskim uczestniczyli we wspólnych ćwiczeniach na terenie jednostki 11 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Bydgoszczy.

W minioną środę (21 września) na terenie kompleksu 11 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Bydgoszczy odbyły się ćwiczenia epizodyczne z pozorowanym naruszeniem systemu ochrony. Celem szkolenia było sprawdzenie praktycznego działania sił ochronnych oraz stanu osobowego 11 WOG.

W ćwiczeniach brali udział policjanci z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz przewodniczka psa służbowego z Komendy Powiatowej w Sępólnie Krajeńskim. Przewodnicy przy użyciu psów patrolowo-tropiących mieli za zadanie obezwładnić uzbrojonych w broń palną agresywnych napastników.

Wspólne szkolenie służb mundurowych niewątpliwie dobrze wpłynęło na poprawę koordynacji działań w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia osób oraz mienia – podkreśla bydgoska policja.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści