[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W co ubrać niemowlaka wiosną? Modne komplety dla niemowląt

Dodano: 23.05.2022 | 12:20

Na zdjęciu: Bawełniane komplety dla niemowląt są bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Fot. nadesłane

Ciepłe i długie wiosenne dni, słoneczne i bezchmurne niebo sprzyjają rodzinnym spacerom. O ile jednak nie mamy w takich okolicznościach problemów z ubraniem siebie, o tyle „outfit” dla niemowlaka wielu, w szczególności młodym, rodzicom sprawia już niemało problemów. W co zatem ubrać niemowlaka wiosną?

Jakie ubranka dla niemowląt są dobre na wiosnę?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z oczywistych względów inaczej ubierzemy malucha na spacer na przełomie marca i kwietnia, a inaczej na koniec maja czy na początku czerwca. W dzisiejszym artkule, z uwagi na panującą obecnie za oknem aurę, skupimy się na tej drugiej sytuacji – czyli takiej, w której temperatura na zewnątrz wynosi już ponad 20˚C.

Przede wszystkim, pamiętajmy o tym, że na małe dzieci nie musimy podczas spacerów dmuchać i chuchać. Wydaje się, że w Polsce niedoświadczeni rodzice często mają tendencje do zbytniego opatulania niemowląt, tymczasem zbyt gruby ubiór może dziecku wyrządzić więcej złego, niż dobrego. Zdecydowanie lepiej założyć maluszkowi nieco cieńsze ubranka dla niemowląt i ewentualnie ubrać go w dodatkową bluzę wtedy, gdy zacznie okazywać, że jest mu zimno.

Komplety niemowlęce – idealne rozwiązanie na wiosenny spacer

Znakomitym rozwiązaniem na wiosnę dla małych dzieci mogą być stylowe komplety niemowlęce, czyli zestawy z długim rękawem, w które wchodzą spodnie oraz bluzki. Tego typu ubranka są najczęściej wykonane z wysokojakościowych materiałów, takich jak przyjemna w dotyku i niepodrażniająca skóry bawełna.

Bawełniane komplety dla niemowląt są bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Ten naturalny materiał jest z jednej strony ciepły i przytulny, a z drugiej – pozwala skórze oddychać, dzięki czemu dziecko mniej się poci. Oczywiście, nie ma problemu, by założyć maluszkowi dodatkową bluzę, sweter czy kurtkę przejściową, gdy zacznie mu robić się zimno.

Obecnie wygodne i stylowe wiosenne ubranka niemowlęce można kupić praktycznie we wszystkich sklepach odzieżowych – nie tylko popularnych sieciówkach, ale też w sklepach, które są skupione przede wszystkim na potrzebach najmłodszych. Przykładem takiej firmy może być Coccodrillo – sklep, w którym znajdziesz wiele kompletów niemowlęcych w modnych kolorach i wzorach.

Gdzie kupować odzież wiosenną dla dziecka? W Coccodrillo!

Gdzie w takim razie najlepiej jest kupować ubrania wiosenne dla dzieci? My polecamy korzystanie z ofert producentów nastawionych przede wszystkim na potrzebach najmłodszych. W sklepach takich jak pl.coccodrillo.eu możesz liczyć nie tylko na szeroką ofertę produktową pod kątem wzorów, fasonów, kolorów i krojów, ale także pod kątem rozmiarów.

Co więcej, kupując komplety niemowlęce w takich sklepach, masz praktycznie pewność, że wybierasz ubranka, które są całkowicie bezpieczne dla malucha i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Takiej gwarancji nie daje na przykład zamawiania odzieży dziecięcej z tanich sklepów azjatyckich, ponieważ często nie podlega ona żadnej kontroli.