Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW Fordonie odnaleziono zaginioną starszą kobietę. „Nie wiedziała, jak się tam znalazła”
GALERIA FORDON
14.09.2021 | 12:02

W Fordonie odnaleziono zaginioną starszą kobietę. „Nie wiedziała, jak się tam znalazła”

Na zdjęciu: Kobieta została odnaleziona w rejonie Galerii Fordon.

Fot. Pit1233/Wikimedia Commons/archiwum

Bydgoscy strażnicy miejscy zareagowali na zgłoszenie, wedle którego na jednej z fordońskich ulic miała przebywać starsza kobieta ubrana w fartuch i laczki. Jak się okazało, była ona poszukiwana przez bydgoską policję w związku ze zgłoszonym zaginięciem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 września. – Około godziny 15:30 patrol Straży Miejskiej został skierowany na ul. Skarżyńskiego w celu sprawdzenia zgłoszenia dotyczącego przebywającej tam starszej kobiety ubranej w fartuch i laczki – relacjonują municypalni. Po przybyciu na miejsce nie zastali jednak wskazanej osoby, zatem postanowili sprawdzić najbliższą okolicę. Dzięki temu natrafili na kobietę, której wygląd odpowiadał opisowi podanemu w zgłoszeniu.


Czytaj także: Bydgoska straż miejska świętowała jubileusz powstania. Były nagrody, awanse i ślubowania [SONDA]


Jak dodają strażnicy, starsza osoba siedziała na schodach znajdujących się nieopodal budynku Rataja 2 – to ulica znajdująca się w rejonie Skarżyńskiego. – Nie wiedziała, gdzie się znajduje oraz jak się tam znalazła. Po krótkiej rozmowie podała swoje dane – podkreślają. Po ich zweryfikowaniu przez dyżurnego Straży Miejskiej okazało się, że jest to 84-letnia kobieta, która była poszukiwana przez Komisariat Policji Bydgoszcz – Wyżyny w związku ze zgłoszonym zaginięciem. Została ona przekazana wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści