Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
57% wilgotność
Wiatr: 8km/h NNE
H 15 • L 14
15C
Sob
17C
Nd
18C
Pon
19C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW mieszkaniu na Śródmieściu składowano narkotyki. Policjanci zatrzymali parę
zatrzymany mężczyzna - kwp
01.02.2018 | 13:22

W mieszkaniu na Śródmieściu składowano narkotyki. Policjanci zatrzymali parę

Policjanci w środę zatrzymali dwie osoby.

Na zdjęciu: Zatrzymany został 28-latek.

Fot. mat. prasowe KWP Bydgoszcz

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę i kobietę mających związek z przestępczością narkotykową. W zajmowanym przez nich mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli niemal 100 gramów amfetaminy oraz kilka gramów marihuany.

Policjanci z bydgoskiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań na bydgoskim Śródmieściu może znajdować się znaczna ilość środków odurzających, a należeć one mają do mieszkającej tam pary. By potwierdzić te informacje pojechali w środę pod wskazany adres. W czasie dojazdu podejrzewane osoby zauważono w samochodzie na ul. Fredry. Policjanci zatrzymali auto do kontroli, a następnie wraz kobietą i mężczyzną  pojechali do ich mieszkania.

Po przedstawieniu 28-latkowi i 35-latce powodu wizyty policjanci dokonali przeszukania mieszkania. Znaleźli i zabezpieczyli tam niemal 100 gramów białego proszku oraz trzy gramy marihuany. Wstępnie przeprowadzone badania zabezpieczonego białego proszku wykazały, że jest to amfetamina.

Para została zatrzymana. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. W czwartek prokurator po zapoznaniu się z materiałami sprawy zdecyduje, czy wobec kobiety i mężczyzny zastosowany zostanie środek zapobiegawczy. Za tego typu przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Powiązane treści