Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W mieszkaniu ujawniono ciało kobiety. Śledczy wyjaśniają okoliczności jej śmierci

Dodano: 12.11.2022 | 18:01

Na zdjęciu: Ciało 64-letniej kobiety zostało ujawnione w jej mieszkaniu niedaleko Gniewkowa.

Fot. Archiwum

Póki co, w związku ze śmiercią 64-latki nikt nie został zatrzymany. Jej ciało ujawniono w mieszkaniu niedaleko Gniewkowa.

Jako pierwsza o tragedii, do której doszło w piątek (11 listopada) poinformowała Polska Agencja Prasowa. Tę informację potwierdziła nam także dzisiaj asp. sztab. Izabella Drobniecka z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy wczoraj w godzinach popołudniowych – mówi nam rzecznik inowrocławskiej komendy. Jak się dowiadujemy, wczoraj do późnych godzin wieczornych i dzisiaj od samego rana na miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy i funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego, a wszystkie czynności nadzorował prokurator.


CZYTAJ WIĘCEJ: Zarzut po śmierci 13-letniej Nadii z Inowrocławia


Ciało 64-letniej kobiety ujawniono w jej miejscu zamieszkania w jednej z miejscowości niedaleko Gniewkowa. Do sprawy póki co – jak podaje PAP – nikt nie został zatrzymany. Dziennikarz agencji przekazał także, że z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą nie było kontaktu, a na jej ciele miała zostać ujawniona rana głowy po uderzeniu tępym narzędziem. Zgon kobiety stwierdził lekarz sądowy, wiadomo też, że ciało 64-latki zostało już zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Kryminalni nie ujawniają póki co szczegółowych informacji o tym zdarzeniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments