Bydgoszcz
13C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 13 • L 12
23C
Czw
25C
Pt
26C
Sob
26C
Nd
26C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Wpadł i usłyszał zarzuty
5-12-2019_ zabezpieczone narkotyki Bydgoszcz - KWP Bydgoszcz (1)
05.12.2019 | 23:29

W mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Wpadł i usłyszał zarzuty

Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Na zdjęciu: Narkotyki zabezpieczone przez policjantów podczas akcji w mieszkaniu przy ul. Rolnej.

Fot. KWP Bydgoszcz

Zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich usłyszał 32-letni bydgoszczanin, którego zatrzymano w mieszkaniu przy ul. Rolnej.

Do zatrzymania 32-latka doszło w miniony wtorek. – Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mieszkaniec budynku przy ul. Rolnej ma związek z narkotykami – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Po wejściu do pomieszczenia, policjanci ujawnili szafę, a w niej znajdowały się cztery rosnące krzewy konopi indyjskich, ale nie tylko. Podczas przeszukania pomieszczenia, funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze suche kwiatostany konopi oraz ponad 200 gramów suszu roślinnego. – Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana – dodaje podkom. Kowalska.

Zatrzymany 32-latek podczas czwartkowego przesłuchania usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy posiadania znacznych ilości środków odurzających, a drugi – uprawy konopi indyjskich, za co może mu grozić kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Jednocześnie, wobec mężczyzny zastosowano policyjny dozór.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści