Bydgoszcz
19C
Słonecznie
30% wilgotność
Wiatr: 8km/h S
H 19 • L 19
6C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
5C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW niedzielę na Różopolu: Piknik Dobrych Psów i Ludzi
12.05.2018 | 00:08

W niedzielę na Różopolu: Piknik Dobrych Psów i Ludzi

Na zdjęciu: Dobry pies i dobry człowiek= prawdziwa przyjaźń.

Fot. Stanisław Gazda

13 maja 2018 r. w godzinach 10.00-15.00 na polanę Różopole w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku zaproszeni są spacerowicze i wolontariusze ze schroniskowymi psami, właściciele psów adoptowanych ze swoimi pieskami (na smyczach) oraz wszyscy kochający zwierzęta.

W tej parkowej scenerii przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, (przy wsparciu OTOZ Animals, O. Kujawsko Pomorski) zorganizowany zostanie Piknik Dobrych Psów i Ludzi dla właścicieli psów adoptowanych z bydgoskiego Schroniska (lub innych schronisk w kraju) oraz dla piesków, które jeszcze czekają na nowy dom i kochającego właściciela w schronisku.

Przewidziane są: prezentacja psów schroniskowych z elementami pokazu Teamu Llira” – Pozytywnego Szkolenia Psów Schroniskowych, porady behawiorysty – Aleksandra Gabara, pokaz wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej Alcatel Lucent, darmowe pomiary ciśnienia krwi, pokaz i nauka resuscytacji przy użyciu fantom, rozmowy, zabawy, wolna scena dla utalentowanych dzieci, animacje dla dzieci. (Złoty Smoczek).

Nic, tylko zabrać pieski i pojawić się z koszykiem piknikowym oraz kocykiem na miejscu na Różopolu. Nie zabierajmy na piknik psów agresywnych, zagrażających bezpieczeństwu pozostałych uczestników pikniku.

Jedzenie piknikowe należy zabezpieczyć w zamykanych koszach piknikowych.Należy zabrać ze sobą aktualny dowód szczepienia psa przeciw wściekliźnie i torebki do sprzątania psich odchodów.


Powiązane treści