Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W niedzielę piknik organizacji pozarządowych na Wyspie Młyńskiej

Dodano: 10.06.2019 | 10:30

Na zdjęciu: Ubiegłoroczny piknik bydgoskich organizacji pozarządowych. Podczas wydarzenia na Wyspie Młyńskiej prezentują one swoje osiągnięcia, ofertę i zachęcają do współpracy.

Fot. Stanisław Gazda

W niedzielę, 16 czerwca w godzinach 12:00 do 16:00 na Wyspie Młyńskiej odbędzie się czwarty piknik bydgoskich organizacji pozarządowych.

Od kilku lat lokalne organizacje pozarządowe prezentują się mieszkańcom Bydgoszczy podczas pikniku na Wyspie Młyńskiej. – Każdy, kto chce dołączyć do trzeciego sektora lub dowiedzieć się więcej na temat działalności NGO’sów powinien tego dnia przyjść na Wyspę Młyńską – zachęca urząd miasta. Piknik ma być okazją do miłego i aktywnego spędzenia czasu wolnego, ale przede wszystkim ma służyć prezentacji lokalnych organizacji społecznych.

Na poprzednich piknikach swoje stoiska prezentowały takie organizacje, jak Społeczny Rzecznik Pieszych, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego, Bydgoskie Towarzystwo Heraldyczno-Genealogiczne czy Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza. Obecny był też m.in. Nadwiślański Oddział Straży Granicznej czy bydgoska policja.

W tym roku na mieszkańców, oprócz prezentacji przygotowanych przez bydgoskie organizacje pozarządowe, czekać będą m.in.: występy muzyczne, pokazy tańca i sztuk walki, animacje i zabawy dla dzieci. Ulokowana zostanie też strefa gastronomiczna z food truckami. Wydarzenie zwieńczy koncert zespołu Duo Mat Band.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments