Bydgoszcz
22C
Słonecznie
56% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 22 • L 22
20C
Pon
22C
Wt
17C
Sr
20C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaW niedzielę półmaraton. Ulice zostaną zamknięte
Bdg_Gdanska_D-S_2_07-2013
22.10.2016 | 07:44

W niedzielę półmaraton. Ulice zostaną zamknięte

Utrudnienia zostaną wprowadzone na wielu ulicach w centrum miasta.

Na zdjęciu: Ograniczenia w ruchu dotyczą m.in. ul. Gdańską.

Fot. Pit1233/wikipedia (wolna licencja)

W niedzielę w centrum miasta odbędzie się Półmaraton Bydgoski. W związku z tym wiele ulic zostanie częściowo lub całkowicie zamkniętych.

Już w sobotę od godz. 17 na ul. Dwernickiego (od ul. Gdańskiej do ul. Sułkowskiego), ul. Wyszyńskiego (od ul. Pułaskiego do ul. Kozackiej), al. Mickiewicza (od ul. Paderewskiego do placu Weyssenhoffa), ul. Paderewskiego, ul. Staszica, ul. Reymonta, ul. Markwarta, Al. Ossolińskich, ul. Asnyka, zostaną wprowadzone zakazy zatrzymywania się, które będą obowiązywały do czasu zakończenia biegu.

Czytaj także: Niedzielne zmiany w komunikacji miejskiej

Trasa biegu: Stadion Zawisza – Gdańska – Czerkaska – Gdańska – Modrzewiowa – Wyszyńskiego – Powstańców Wlkp. – Paderewskiego – Staszica – Markwarta – Al. Ossolińskich – Powstańców Wlkp. – Wyszyńskiego – Modrzewiowa – Gdańska – Stadion Zawisza

W niedzielę w godzinach 10:00-14:30 nastąpi:

  • całkowite, czasowe zamknięcie przez policję i straż miejską ulic: Gdańskiej (odcinek Dwernickiego – Rekreacyjna), Czerkaskiej (odcinek Gdańska – Sułkowskiego), Sułkowskiego (od Czerkaskiej do Modrzewiowej), Modrzewiowej (odcinek Sułkowskiego – Wyszyńskiego), Powstańców Wlkp. (od Wyszyńskiego do Placu Weyssenhoffa), Mickiewicza (od Paderewskiego do Placu Weyssenhoffa), Al. Ossolińskich.
  • wyłączenie z ruchu jednego pasa ruchu na ulicach: Wyszyńskiego (skrajne pasy ruchu od Armii Krajowej do Powstańców Wlkp. w obie strony), na placu Weyssenhoffa (wewnętrzne pasy ruchu na północnej jezdni), Mickiewicza (wewnętrzne pasy ruchu na jezdni północnej od Placu Weyssenhoffa do Paderewskiego), Paderewskiego (pas ruchu po wschodniej stronie jezdni), Staszica (pas ruchu po wschodniej stronie jezdni), Reymonta (pas ruchu po północnej stronie jezdni), Markwarta (pas ruchu po północnej stronie jezdni), Modrzewiowej (pas ruchu po północnej stronie jezdni od Sułkowskiego do Gdańskiej), Sieńki (zewnętrzny pas ruchu na północnej jezdni przed rondem Ossolińskich).

Powiązane treści