[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

W niedzielę wraca Rzeka Muzyki. Jak zdobyć zaproszenie na koncert?

Dodano: 02.07.2021 | 10:58

Na zdjęciu: Koncerty z cyklu Rzeka Muzyki od lat przyciągają tłumy bydgoszczan.

Fot. archiwum

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wraca cykl koncertów Rzeka Muzyki. Na początek zaplanowano folk-rockowy rejs z Orkiestrą Samanta, jedną z najpopularniejszych grup szantowych.

Przez ponad dwadzieścia lat działalności zespół koncertował w kraju i za granicą, zdobywając nagrody na festiwalach piosenki żeglarskiej. Wydał też sześć autorskich albumów. Jego repertuar oparty jest na autorskich tekstach i kompozycjach, inspirowanych głównie folkiem irlandzkim, zaś mocne instrumentalne brzmienie zespołu – gitara akustyczna, elektryczna i basowa, skrzypce i perkusja, w połączeniu z  męskimi wokalami zapewnią bydgoskiej publiczności żywiołowy i pełen ekspresji wieczór.

Wstęp na koncert będzie odbywał się na podstawie zaproszeń. Można odbierać je dziś (2 lipca) w ratuszu w godzinach pracy Urzędu Miasta Bydgoszcz (godz. 8:00-14:00) oraz w niedzielę, przed koncertem, w okolicach amfiteatru w godz. 18:00 – 18:45.  Początek koncertu o godz. 19:00.

W niedzielę wraca Rzeka Muzyki. Jak zdobyć zaproszenie na koncert?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments