Bydgoszcz
23C
Niebo częściowo zachmurzone
43% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 24 • L 23
23C
Sr
20C
Czw
19C
Pt
20C
Sob
18C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeW Osielsku powstanie mini-osiedle. Wybuduje je nowy gracz na bydgoskim rynku nieruchomości [WIZUALIZACJE]
na cichej osielsko
26.05.2020 | 16:22

W Osielsku powstanie mini-osiedle. Wybuduje je nowy gracz na bydgoskim rynku nieruchomości [WIZUALIZACJE]

Na zdjęciu: Tak będzie wyglądać kompleks apartamentów przy ulicy Cichej w Osielsku.

Fot. BWJ Nieruchomości

Pomimo pandemii, BWJ Nieruchomości kontynuuje realizację inwestycji mieszkaniowych. Po realizacji budynków wielorodzinnych przy ulicy Kossaka i Skorupki w Bydgoszczy, teraz firma wybuduje kompleks dwupoziomowych apartamentów w Osielsku. 

BWJ Nieruchomości zadebiutowało oddanym do użytku pod koniec 2018 roku budynkiem wielorodzinnym przy ulicy Kossaka 13. Inwestycja na bydgoskim Szwederowie okazała się trafiona i wszystkie mieszkania szybko znalazły nabywców. Wkrótce rozpoczęła realizację kolejnego budynku w okolicy.

Obecnie realizujemy budynek przy Skorupki 20. Cztery kondygnacje, 17 zróżnicowanych, doskonale nasłonecznionych mieszkań, winda. Skupiamy się na realizowaniu kameralnych inwestycji, w ciekawych lokalizacjach, bo takich poszukują nasi klienci. Nasze realizacje wyróżnia dynamiczny proces budowy i szybka sprzedaż, dzięki czemu lokatorzy wprowadzają się do gotowego budynku, w krótkim czasie, nie mieszkają na placu budowy – mówi Arkadiusz Wysocki, wiceprezes Zarządu BWJ Nieruchomości.

Obecnie przy budynku Skorupki 20 trwa ocieplanie ścian, a w najbliższym czasie rozpoczną się prace elewacyjne. – Mimo obecnej sytuacji, prace na budowie postępują w bardzo dobrym tempie – mówi Wysocki. – Dzięki dobrej organizacji robót udało nam się przyspieszyć harmonogram i klucze do gotowych mieszkań oddamy już w październiku, czyli ponad 2 miesiące szybciej, niż zakładaliśmy. Już wkrótce rozpoczniemy też kolejną inwestycję, kameralne osiedle dwupoziomowych apartamentów w zabudowie szeregowej „Na Cichej” w Osielsku – dodaje.

Mini osiedle powstanie na terenie przy ulicy Cichej, niedaleko skrzyżowania z Jana Pawła II. Obejmuje ono 20 apartamentów o powierzchni 108 mkw. każdy. W pierwszym etapie inwestycji planowana jest realizacja 10 apartamentów. Każdy apartament posiadać będzie indywidualny garaż oraz własny ogród. Teren wzbogacony będzie nasadzeniami i elementami małej architektury. Cała posesja zostanie oświetlona, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Budowa ma się rozpocząć w trzecim kwartale tego roku i zakończyć do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści