Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 15 • L 14
18C
Sr
18C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
18C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW Pieczyskach podczas pikniku charytatywnego „Łatwo pomagać” można będzie wesprzeć małych pacjentów onkologicznych
Pieczyska1_SG
30.07.2018 | 15:30

W Pieczyskach podczas pikniku charytatywnego „Łatwo pomagać” można będzie wesprzeć małych pacjentów onkologicznych

Na zdjęciu: Plaża w Pieczyskach będzie miejscem pikniku charytatywnego Stwarzyszenia "Łatwo pomagać".

Fot. Stanisław Gazda

11 sierpnia na plaży w Pieczyskach w godz.11.00-20.00, odbędzie się kolejna edycja Pikniku charytatywnego „Łatwo pomagać” na rzecz małych pacjentów onkologii.

Wszystkie pieniądze, jakie uda się uzyskać podczas pikniku, przeznaczone zostaną na wsparcie pacjentów onkologii i hematologii leczonych w Szpitalu Uniwersyteckim  im. A. Jurasza w Bydgoszczy i ich rodzin.

Choroba dziecka, to ogromne obciążenie finansowe dla rodziny na bardzo długi czas. Wielomiesięczny pobyt dziecka w szpitalu wymusza mnóstwo dodatkowych wydatków, dlatego organizatorzy – Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” wespół z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury Koronowo, agencją eventową „Pomysłowy Dobromir”, Kołem Gospodyń Wiejskich z Bytkowic, DW Wojtas, Leonardem Lutherem, Klaunem Bobkiem oraz ośrodkiem wypoczynkowym „Rewita” w Pieczyskach – chcą wesprzeć tych dzielnych wojowników i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie.

Wachlarz atrakcji, jakie zaplanowane zostały na ten dzień jest bardzo szeroki. Będą to m.in. festiwal kolorów, muzyka na żywo, sporty wodne, wielkie dmuchańce-zjeżdżalnie, animacje dla dzieci,  wystawa motocykli, malowanie buziek, smaczne jedzenie, porady kosmetyczek, konkursy i zabawy z Klaunem Bobkiem, loteria fantowa, w której nie będzie przegranych, bo każdy los wygrywa oraz ciekawe licytacje m.in. na zakupy w znanych sieciowych sklepach. Będzie można podziwiać oraz zakupić prace wykonane przez  „małych Przyjaciół” z bydgoskiej onkologii, wystawionych w Galerii Niezwykłych Artystów.

Im więcej osób się przyłączy, tym bardziej będzie można pomóc dzieciom, pacjentom onkologii, hematologii i transplantologii. One walczą o swoje życie i bardzo potrzebują naszego wsparcia.

 

 


Powiązane treści