Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
57% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNE
H 11 • L 10
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaW poniedziałek prace na Wojska Polskiego. Są zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej [TRAFFIC]
27-09-2019_ węzeł Wojska Polskiego - Szarych Szeregów - SF
07.10.2019 | 11:00

W poniedziałek prace na Wojska Polskiego. Są zmiany w ruchu i komunikacji miejskiej [TRAFFIC]

Na zdjęciu: Rejon skrzyżowania ulic Wojska Polskiego, Bełzy i Szpitalnej od dłuższego czasu jest placem budowy.

Fot. Szymon Fiałkowski

 W poniedziałek w godzinach 8:30 – 18:30 zaplanowano prace na północnej nitce ul. Wojska Polskiego oraz na wlocie ul. Bełzy. Przejazd tymczasowy został wykonany przez torowisko pomiędzy ul. Szpitalną a Lecha Kaczyńskiego. Informacje o aktualnej sytuacji drogowej można znaleźć w naszym serwisie TRAFFIC.

W związku z pracami, zmianie ulegnie również trasa autobusów komunikacji miejskiej. Pojazdy na linii ZaT4 w kierunku pętli Glinki od ronda Toruńskiego zostaną poprowadzone ul. Bełzy, Spokojną, Toruńską, Nowotoruńską, Kaczyńskiego, Wojska Polskiego, 62. Pułku Piechoty Wielkopolskiego, Hubala-Dobrzańskiego, Łomżyńską, Białogardzką do pętli Glinki. Z obsługi pasażerskiej wyłączone zostały przystanki: Bełzy/Szarych Szeregów, Szpitalna/Łomżyńska, Szpitalna/Solna i Glinki/Szpitalna. Autobusy zatrzymują na przystankach: Spokojna, Wojska Polskiego/Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Łomżyńska/Szpitalna, pętla Glinki.

Linia ZaT4 w kierunku ronda Toruńskiego (Bełzy) poprowadzona została ulicami Białogardzką, Łomżyńską, Henryka Hubala–Dobrzańskiego, 62. Pułku Piechoty Wielkopolskiej, Wojska Polskiego, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Nowotoruńską, Toruńską do pętli rondo Toruńskie (Bełzy). Autobus nie zatrzymuje się na przystankach: Glinki/Szpitalna, Szpitalna/Solna, Szpitalna/Łomżyńska, Bełzy/Szarych Szeregów, Spokojna. Przystanki na trasie to Hubala Dobrzańskiego/Szpitalna i Wojska Polskiego/Kaczyńskiego.

Planowane prace spowodują również zmiany w kursowaniu autobusów linii 53 (w kierunku dworca Błonie), które będą zatrzymywały się na przystanku zlokalizowanym na wysokości stacji Shell, podobnie jak autobus linii 61 w stronę Rekinowej. Autobusy linii 53 w stronę Łukasiewicza i 61 w kierunku Kapuścisk mają zlokalizowany przystanek naprzeciwko marketu sieci Kaufland oraz za ul. Szpitalną.

Zmiany obejmą również autobusy linii ZaT8. Te jadące w stronę Kapuścisk od ronda Toruńskiego (przystanek na ul. Toruńskiej linii 76) pojadą ul. Toruńską, Nowotoruńską, Kaczyńskiego, Wojska Polskiego do Kapuścisk. Wyłączone z obsługi pasażerskiej będą przystanki: rondo Toruńskie (Bełzy), Bełzy/Spokojna, Bełzy/Szarych Szeregów, Wojska Polskiego/Szarych Szeregów, za to dodano przystanki rondo Toruńskie (przystanek linii 76), Toruńska/Spokojna. Autobusy linii za T8, które pojadą w kierunku ronda Toruńskiego zostaną poprowadzone ul. Wojska Polskiego, Kaczyńskiego, Nowotoruńską i Toruńską. Nie zatrzymają się na przystankach Wojska Polskiego/Szarych Szeregów, Bełzy/Szarych Szeregów, Spokojna, rondo Toruńskie (Bełzy). Na trasie objazdowej autobus nie zatrzymuje się na żadnym przystanku.

Na łamach MetropoliaBydgoska.PL prowadzimy serwis TRAFFIC – relację na żywo z dróg Bydgoszczy oraz regionu. Poinformujemy Was o bieżących utrudnieniach, wypadkach, remontach oraz innych informacjach, które mogą być Wam przydatne w bezproblemowym przemieszczaniu się po naszym mieście i województwie! Wejść w relację na żywo można poprzez link w zakończeniu tekstu, a także klikając w ikonkę samochodu u góry naszego portalu.

Jeśli macie dla nas informacje, wysyłajcie je na traffic@metropoliabydgoska.pl lub na fanpage Metropolia Bydgoska.pl.

Zainteresowanych powiadomienia push o najpoważniejszych utrudnieniach zachęcamy do obserwowania na Twitterze i ustawienia opcji powiadamiania o najnowszych wpisach konta @Traffic_BDG.

PRZEJDŹ DO SERWISU TRAFFIC

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści