Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
13C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW pustostanie znaleziono dokumenty bydgoskiego klubu sportowego. Większość zawierała dane osobowe
straż miejska
28.09.2021 | 11:49

W pustostanie znaleziono dokumenty bydgoskiego klubu sportowego. Większość zawierała dane osobowe

Na zdjęciu: W budynku przy ulicy Żupy strażnicy natrafili na stos dokumentów. Większość z nich zawierała dane osobowe.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Podczas interwencji w pustostanie przy ulicy Żupy strażnicy miejscy natrafili na szereg dokumentów Budowlanego Klubu Sportowego, który wcześniej użytkował obiekt. Większość z nich zawierała dane osobowe. Sprawa została przekazana policji.

W poniedziałek 27 września, około godziny 15:05 patrol Straży Miejskiej został skierowany na ulicę Żupy w celu weryfikacji zgłoszenia o osobach bezdomnych przebywających w pustostanie oraz spożywaniu alkoholu przez młodzież. – Według zgłaszającego sytuacja mogła powodować także zagrożenie pożarowe – dodają strażnicy.
Na miejscu funkcjonariusze stwierdzili, że budynek jest niezabezpieczony, jednak wewnątrz nie zastali żadnych osób. Zauważyli jednak, że w trzech pomieszczeniach, do których był swobodny dostęp, zgromadzone zostały duże ilości dokumentów jednego z bydgoskich klubów sportowych. Obiekt przy Żupy był wcześniej bowiem użytkowany przez Budowlany Klub Sportowy.

Wśród znalezionych dokumentów znajdowały się m.in. deklaracje i legitymacje członkowskie, druki księgowe, umowy zlecenia, itp. Większość z nich zawierała dane osobowe. – W związku z tym na miejsce wezwano patrol policji z Komisariatu Bydgoszcz – Szwederowo, któremu przekazano sprawę do dalszego prowadzenia – kończą municypalni.

CZYTAJ TAKŻE: Wtorek za pół ceny. Gdzie dzisiaj znajdziecie zniżki? [LISTA]

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści