Bydgoszcz
-3C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H -3 • L -3
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW sobotę derby Chemik – Zawisza. Kiedy i w jakiej cenie kupić bilety?
chemik bydgoszcz zawisza bydgoszcz
02.03.2020 | 21:04

W sobotę derby Chemik – Zawisza. Kiedy i w jakiej cenie kupić bilety?

Na zdjęciu: W rundzie jesiennej Zawisza pokonał Chemika 4:0. Mimo to wyżej w tabeli są piłkarze z Glinek.

Fot. Szymon Fiałkowski

W sobotę, 7 marca odbędzie się mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz. Gospodarze podali szczegóły organizacyjne spotkania.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Wydarzenie odbędzie się jako impreza niemasowa w związku z tym liczba jego uczestników nie przekroczy 999 osób.

Wstęp na spotkanie będzie biletowany. Z tego względu Chemik prosi o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion. Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży powyżej 6. roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia.

Dzieci do lat 6. uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu dokumentu poświadczającego wiek podczas wejścia na stadion w dniu meczu. Osoby niepełnosprawne także uprawnione są do nieodpłatnego odebrania biletu po okazaniu legitymacji podczas wejścia na stadion w dniu meczu.


CZYTAJ WIĘCEJ O IV LIDZE KUJAWSKO-POMORSKIEJ


Przedsprzedaż biletów nie będzie prowadzona. Bilety będzie można nabyć w dniu meczu od godziny 11:00 przy wejściach na stadion od strony ul. Glinki i Bohaterów Kragujewca.

Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część – sektory A (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś B (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom.

W dniu spotkania otwarcie punktów sprzedaży i bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 11:00. Jedna osoba może kupić do 5 biletów. Klub prosi o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu meczu zamknięty o godz. 11:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione.

Najważniejsze informacje:
– mecz będzie mogło obejrzeć 999 widzów
– bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać w dniu meczu od godz. 11:00
– mała trybuna zostanie podzielona na równe części – pierwszą dla sympatyków Chemika i widzów neutralnych, zaś drugą – dla kibiców Zawiszy
– wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. Glinki (kibice Chemika i neutralni) i ul. Bohaterów Kragujewca (kibice Zawiszy),
– ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści