Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 4 • L 2
11C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
10C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPrzedsprzedaż biletów na derby. Mecz Chemika z Zawiszą już w środę
Chemik Bydgoszcz - Unia Gniewkowo - mat. prasowe (63)
04.09.2019 | 20:19

Przedsprzedaż biletów na derby. Mecz Chemika z Zawiszą już w środę

Na zdjęciu: Spotkanie zostanie rozegrane w środę na stadionie przy ul. Glinki.

Fot. mat. prasowe

Już w środę, 11 września odbędzie się mecz 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Zawiszą Bydgoszcz. Klub z Glinek przedstawił szczegóły organizacyjne spotkania, na które czeka wielu kibiców i sympatyków obu klubów.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Ze względów bezpieczeństwa oraz aby mogło je zobaczyć jak najwięcej zainteresowanych osób, wydarzenie zostało zgłoszone jako impreza masowa na 2500 widzów. W związku z tym wstęp będzie biletowany. Z tego względu BKS Chemik prosi o wcześniejsze niż zwykle przybycie na stadion.

Bilet normalny będzie można zakupić w cenie 10 zł, zaś ulgowy – w cenie 5 zł. Ulga przysługuje dzieciom do lat 6, dzieciom i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej oraz seniorom powyżej 60. roku życia. Osoby niepełnosprawne uprawnione są do nieodpłatnego przyznania biletu po okazaniu legitymacji.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 września. Wejściówki będzie można nabywać w recepcji mieszczącej się w siedzibie klubu przy ul. Glinki 79, codziennie (również w weekendy) w godzinach 7:00-21:00. Nabycie biletów będzie możliwe także w trakcie niedzielnego meczu IV ligi pomiędzy Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz a Sportisem Łochowo. W przypadku wyprzedania wszystkich wejściówek w dni poprzedzające mecz, nie będzie prowadzona sprzedaż w dniu meczu.

Dla kibiców udostępniona będzie mała trybuna stadionu, która zostanie podzielona na dwie równe części. Pierwsza część – sektory A, B, C, D (od strony ul. Glinki w głąb stadionu) przeznaczone będą dla kibiców drużyny gospodarzy oraz widzów neutralnych, zaś sektory E i F (od strony marketu ALDI w głąb stadionu) – dedykowane będą kibicom drużyny gości. Bilety będą przypisane poszczególnym sektorom. Wejście dla wszystkich widzów, niezależnie od sektora, dostępne będzie z obu stron trybuny.

W dniu spotkania otwarcie bram wejściowych od strony ul. Glinki oraz ul. Bohaterów Kragujewca nastąpi o godz. 16:00. Klub prosi o możliwie szybkie przybycie na stadion ze względów organizacyjnych. Budynek klubowy zostanie w dniu  meczu zamknięty o godz. 15:00 i dostęp do niego będą miały jedynie osoby upoważnione.

Najważniejsze informacje
– mecz będzie mogło obejrzeć 2500 widzów
– bilety w cenie 5 i 10 zł będzie można nabywać od piątku w siedzibie klubu w godzinach 7:00-21:00
– mała trybuna zostanie podzielona na równe części – pierwszą dla sympatyków Chemika i widzów neutralnych, zaś drugą – dla kibiców Zawiszy
– wejście na stadion będzie możliwe od strony ul. Glinki i ul. Bohaterów Kragujewca
– ze względów organizacyjnych klub prosi o możliwie szybkie przybycie na stadion w dniu meczu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści