Bydgoszcz
18C
Opady
59% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 16
17C
Czw
13C
Pt
8C
Sob
11C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaW szlafroku do kina. Helios zaprasza na wrześniowe Kino Kobiet
08.09.2016 | 15:47

W szlafroku do kina. Helios zaprasza na wrześniowe Kino Kobiet

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie przedpremierowy pokaz filmu "Bridget Jones 3".

Na zdjęciu: Plakat promujący wrześniową odsłonę cyklu Kino Kobiet.

Fot. materiały prasowe

Pidżamy, szlafroki, wygodne kapcie lub domowe dresy – to właśnie piżamowe kreacje zdominują wrześniowe spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Heliosie. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie przedpremierowy pokaz filmu „Bridget Jones 3”.

Wieczór tylko dla pań odbędzie się już w najbliższą środę (14 września). Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30. Już od samego początku na przybyłe kobiety czekać będą liczne atrakcje. Przed seansem na holu kina będzie można m.in. spróbować domowych wypieków, wędlin. Przeprowadzane będą również darmowe analizy składu ciała oraz badania cery zakończone doborem odpowiednich kosmetyków.

Podczas wieczoru na pewno nie zabraknie konkursów. Do wygrania będą przeróżne bony, vouchery i karnety. Uczestniczki tego wyjątkowego wieczoru będą mogły również zdobyć karnety na siłownię, kosmetyki oraz książki. Specjalnie we wrześniu wszystkie przybyły Panie będą miały niepowtarzalną okazję, by otrzymać książkę Piotra Głuchowskiego pt. „Sługi Boże”. Dlaczego warto przyjść i mieć ją na swojej półce? Posłuchajcie wypowiedzi autora:
https://www.facebook.com/KinoKobiet/videos/1232481063438992/

Aby uczestniczyć w środowym spotkaniu należy zakupić bilet w cenie 23 zł. Osoby, które zdecydują się iść w grupie co najmniej 10 osób zapłacą nieco mniej. W takim przypadku cena biletu to 20 zł od osoby. Rezerwacja miejsc odbywa się pod numerem telefonu: 52 581 00 53.