Bydgoszcz
12C
Opady
89% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 13 • L 11
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
14C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW Zespole Szkół Drzewnych będą…lepić pierogi!
29.03.2016 | 14:49

W Zespole Szkół Drzewnych będą…lepić pierogi!

Regulamin konkursu na szczęście nie uwzględnia drewna, jako produktu dopuszczonego do wytwarzania pierogów.

Na zdjęciu: Plakat konkursu.

Fot. materiały organizatora

„Ence Pence Pierogi Lepią Moje Ręce” – ostatni dzwonek, by zgłosić się do konkursu, którego organizatorem jest Zespół Szkół Drzewnych im. S. Staszica w Bydgoszczy. 

Konkurs odbędzie się w kategorii kucharz, w Zespole Szkół Drzewnych im. Stanisława Staszica  w Bydgoszczy, w dniu 26.04.2016r. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie 3 porcji dania z pierogów, według wybranej lub opracowanej przez siebie receptury, których koszt będzie wynosił maksymalnie 50,00 zł.

Dla organizatorów ważne jest aktywizowanie młodzieży do doskonalenia zawodowego, gdy uczniowie rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania problematyką gastronomiczną, pobudzają pomysłowość, wyrabiają poczucie estetyki i piękna,  wdrażanie nowoczesnych procesów technologicznych, gwarantujących zachowanie wysokiej wartości odżywczej i smakowej potraw. Nie bez znaczenia jest inicjowanie młodych talentów sztuki kulinarnej,  nawiązanie kontaktów i współpracy z innymi szkołami o tym samym profilu.

W konkursie mogą brać udział uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej o profilu kucharz (z jednej szkoły można zgłosić jednego ucznia z jednym opiekunem). Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia na dołączonym formularzu zgłoszeniowym oraz wpłatę wpisowego na konto szkoły w wysokości 80,00 zł. do dnia 01.04.16r.


Podobne wpisy

Powiązane treści