[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wakacje na sportowo! W Bydgoszczy odbędą się bezpłatne zajęcia dla dzieci

Dodano: 29.07.2021 | 10:15

Na zdjęciu: Zajęcia w ramach "Sportowego lata z Oponeo i Akademią Sportu Bergovia" odbywają się od 2 do 26 sierpnia 2021 roku w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki na boisku Orlik przy SP 38 (Węgierska 11).

Fot. mat. prasowe

Akademia Sportu „Bergovia” oraz Oponeo.pl zapraszają dzieci w wieku 4-12 lat na otwarte i bezpłatne zajęcia piłki nożnej z cyklu „Sportowe lato z Oponeo i Akademią Sportu Bergovia”.

Wakacyjny wypoczynek powinien być aktywny, a najlepiej spełni to zadanie połączenie zabawy i gry w piłkę nożną. „Sportowe lato z Oponeo i Akademią Sportu Bergovia” to zajęcia, które mają formę otwartą i są przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, bez względu na przynależność klubową czy brak wcześniejszego kontaktu z piłką nożną.

Zajęcia w ramach „Sportowego lata z Oponeo i Akademią Sportu Bergovia” odbywają się od 2 do 26 sierpnia 2021 roku w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki na boisku Orlik przy SP 38 (Węgierska 11) w następujących godzinach:

16:30-17:30 – dzieci 9-12 lat (roczniki 2009-2012)
17:45-18:45 – dzieci do lat 8 (roczniki 2013 i młodsi)

Organizatorzy zapewniają:

  • opiekę doświadczonej kadry trenerskiej
  • ubezpieczenie uczestników
  • upominek dla uczestników
  • konkursy z nagrodami

Wymagany jest tylko podstawowy strój sportowy: koszulka, spodenki, wygodne buty, podpisana butelka z wodą oraz dobry humor. Na zajęcia nie obowiązują wcześniejsze zapisy – wystarczy przyjść na Orlik w wyznaczonych godzinach i wypełnić ankietę uczestnictwa, która będzie dostępna u trenerów przed pierwszymi zajęciami. Dodatkowe pytania można kierować na adres info@bergovia.pl.

Więcej informacji na temat zajęć „Sportowe lato z Oponeo i Akademią Sportu Bergovia” można znaleźć na stronie internetowej www.bergovia.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments