Bydgoszcz
9C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 10 • L 9
16C
Czw
16C
Pt
14C
Sob
10C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBlogiWakacje Towarzystwa Walki z Kalectwem w Przyjezierzu
06.08.2018 | 12:16

Wakacje Towarzystwa Walki z Kalectwem w Przyjezierzu

Na zdjęciu:

Fot.

„Uśmiech i humor – to znak zwycięskiego górowania nad losem” – w piątek, 13 lipca Ireneuszowi Nitkiewiczowi oraz Tomaszowi Mokosowi udało się wywołać wiele uśmiechów na twarzach ekipy z Towarzystwa Walki z Kalectwem Bydgoszcz, którzy są w Przyjezierzu przebywają na wakacjach.

Przed południem wspólnie malowaliśmy obrazy. Po południu szaleliśmy na dmuchańcach – efektownym zamku i zjeżdżalni, które udostępnił nam radny Jakub Mendry. Największą radość stanowił fakt, że w tym roku zjeżdżaliśmy wspólnie z wózkowiczami. Było trochę gimnastyki, żeby wejść do góry, ale razem z rodzicami kilkakrotnie ta sztuka się udała.

Przyjezierze to miejsce, gdzie jeździłem z rodzicami na wczasy w dzieciństwie. Od dwóch lat jeżdżę na chwilę odpocząć i przy okazji pobawić z ekipą z Towarzystwa Walki z Kalectwem – mówi Ireneusz Nitkiewicz. I dodaje, że podziekowania należą się dużej grupie osób współtworzących projekt. – Podziękowania kieruję do wolontariuszy – Eweliny Pieczki, Klaudii Szwechowicz, Oliwii Ząbek, Iwony Dec oraz Miłosza Górnego. Przez cały tydzień pomagali na tym turnusie i organizowali superzajęcia. Dziękuję również Januszowi Zemkemu za słodycze dla dzieciaków – podsumowuje Nitkiewicz.

Ireneusz Nitkiewicz

Radny Miasta Bydgoszczy

Radny Miasta Bydgoszczy, wojewódzki i miejski przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Panel dyskusyjny


Powiązane treści